درباره ما

به نام خدا

 


گروه بازاریابی مارکت پیما در سال ۱۳۹۳ با استعانت از خداوند متعال فعالیت تخصصی  خود را در زمینه بازاریابی مستقیم و تحقیقات بازار و همچنین بازاریابی اینترنتی آغاز کرد.


خدمات ما

 

  • محتوا سازی فارسی و انگلیسی
  • بازاریابی شبکه های اجتماعی
  • بازاریابی مستقیم
  • تحقیق بازار هدف

 


 درباره ما


درباره مارکت پیمــا 

 

مجموعه مارکت پیما در اردیبهشت سال ۱۳۹۳ با استعانت از خداوند متعال با هدف تحقیق در علم بازاریابی توسط گروهی دانشجویی شکل گرفت . هدف ما در آن زمان عمدتا تحقیقاتی و در راستای آزمایش تئوری جدید مارکت پیما در زمینه بازاریابی بود. در حال حاضر با اتکاء بر تلاش جمعی و بهره گیری از نظریات و تجربیات اساتید و منابع معتبر موفق شدیم عایدات علمی وهمکاری رضایت بخشی با مجموعه های مختلف داشته باشیم.

اهداف ما

  •  ارائه خدمات بازاریابی به شرکت ها و مجموعه های متقاضی .
  • تحقیق در زمینه بازاریابی .
  • انتشار مطالب علم بازاریابی.

درباره ما

 


همکاری کاری

 

در صورتی که نیاز به همکار بازاریاب و یا طرح بازاریابی و همچنین ارزیابی بازار هدف دارید میتوانید از طریق درگاه ارتباط با ما و همچنین از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید .

 

همکاری علمی با مارکت پیــــما

 

ما باور داریم که منافع‌مان با منافع اجتماعی گره خورده و درخشش علمی ما افتخار تک تک اعضای خانواده ما است.

تیم جوان و رو به رشد مارکت پیما مشتاقانه منتظر نیروهای توانمند و با انگیزه جدیدی است که قصد دارند در زمینه گسترش علم بازاریابی  و بهبود محتوای دراین زمینه کار کنند و هم زمان به دنبال مسیر مشخص و شفاف هستند و می‌خواهد این رشد را  در شرایط کاری خود حس نمایند .

در صورتی که در زمینه‌های مختلفی همچون بازاریابی ، اقتصاد، مدیریت، کامپیوتر، ترجمه یا موارد متعدد دیگری تحصیل و کار کرده‌اید حتما رزومه خود را برای ما ارسال فرمایید. بی‌صبرانه منتظر هستیم که دست در دست یکدیگر تغییری ماندگار و ارزشمند در پیرامون خود ایجاد کنیم.


درباره ما


بازدید کننده گرامی

کلیه مطالب سایت شامل جستجو،تحقیق ،ترجمه حاصل تلاش جمعی تیم مارکت پیما و در راستای آموزش و اطلاع رسانی به هموطنان محترم و همچنین تجزیه و تحلیل علمی مسائل اقتصادی روز دنیا و با بهره گیری از نظر و بیانات مختلف صاحبان اندیشه میباشد لذا هر گونه کپی برداری فقط با درج نام نویسنده مطلب و همچنین لینک سایت مارکت پیما مجاز میباشد .

 همچنین از کلیه بازدید کنندگان خواهشمندیم   نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات خود را جهت بهبود هر چه بیشتر رویه سایت و اصلاح مطالب برای ما ارسال فرمایند.

(     لازم به ذکر است کلیه مطالب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد )