Skip links

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی  


خوشبختانه وجود فضای مجازی و پتانسیل بالای بازاریابی در این حیطه، این امکان را برای مدیران به وجود آورده تا با هزینه معقول‌تری بتوانند استراتژی‌های افزایش فروش را به کار گیرند. برون سپاری این پروسه سودآور از جهات مختلفی برای یک مجموعه مقرون به صرفه بوده و “زمان بازدهی مطلوب” را کاهش خواهد داد.

مارکت پیما در این سال‌های پروژه‌های متعددی را به ثمر رسانده و نتیجه آن ” طرح صفر تا صد بازاریابی اینترنتی ” است که  به مجموعه‌های متقاضی ارائه داده می‌شود. در صورتی که زمان کافی برای مطالعه متن را ندارید، از طریق شماره درج شده در انتهای متن، در خدمت شما خواهیم بود. با ما همراه باشید ..


بازاریابی اینترنتی

 


خدمات بازاریابی اینترنتی مارکت پیما

 

گروه بازاریابی مارکت پیما، پکیج کامل خدمات در این حوزه را تقدیم شما عزیزان نموده و در تمامی مراحل، گزارش و آنالیز کامل را تهیه خواهد کرد. همچنین پیش از انجام هر پروژه بازاریابی، مارکت پیما تحقیق و تحلیل دقیق بازار هدف را به انجام رسانده، تا استراتژی بازاریابی اینترنتی، با هدفگذاری دقیق تدوین شود. سپس محدودیت‌های زمانی و بازار رقیب بررسی شده و به تحلیل نقاط ضعف و قدرت می‌پردازیم. طی کردن این مراحل و استفاده از نگرش و تجربه‌های اساتید حال حاضر، نتیجه مشخصی را برای مجموعه‌های متقاضی در پی خواهد داشت.

 

 

مرحله پیش از بازاریابی اینترنتی

 

 • تحقیق بازار و رقبا
 • تدوین استراتژی بازاریابی اینترنتی و BP
 • بررسی محدودیت زمانی و بودجه بازاریابی
 • طرح ریزی برای نوع تولید محتوا
 • طرح ریزی کلمات کلیدی و لندینگ پیج

 

 

مرحله اجرایی بازاریابی اینترنتی

 

 • تولید محتوای متنی، تصویری، ویدئویی و گرافیکی.
 • طراحی سایت، شبکه‌های اجتماعی و دیگر پلتفورم‌های بازاریابی.
 • طراحی اپلیکیشن.
 • ساخت موشن گرافی و تیزرهای تبلیغاتی.
 • تبلیغات حجمی و اینفلوئنسری.
 • بارگزاری و مدیریت 24 ساعته پلتفورم‌های بازاریابی (سایت و شبکه‌های اجتماعی)

 

 

 مرحله پس از اجرای بازاریابی اینترنتی

 

 • بررسی بازخورد و تحلیل عددی
 • گردآوری داده‌های عددی
 • طرح ریزی برای تقویت و تداوم فروش از طریق بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی


بازاریابی اینترنتی زودبازده و کم هزینه

 

استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا، برای رقابت در این بازار و تداوم فعالیت، نیاز به یک طرح بازاریابی کم هزینه و زودبازده دارند. طبیعتا چنین کاری نیاز به یک تیم حرفه‌ای داشته تا با درنظر گرفتن محدودیت‌های بودجه بازاریابی، بهترین پلن بازریابی اینترنتی را اجرا کند. مارکت پیما با افتخار آماده همراهی با کسب و کارهای خرد و نوپا بوده و تمام اقداماتی که برای برندسازی شما نیاز باشد، با کمک یکدیگر اجرا خواهیم کرد.

 

 

استراتژی دقیق با توجه به نیاز مجموعه شما

 

استراتژی مارکت پیما برای تحقق اهداف بازاریابی اینترنتی در کوتاه مدت، بررسی دقیق نیاز بازار و نقاط ضعف و قوت‌ها است. درواقع طی کردن یک مسیر روتین و مدون بر اساس طرح بازاریابی تنها بخشی از استراتژی ما بوده و برای تسریع این روند، بررسی نقطه‌ای، خلاقیت و استفاده از دانش جمعی را به کار خواهیم گرفت. روند کلیشه ا‌ی بازاریابی اینترنتی این روز‌ها در خیلی از حوزه‌های پر رقابت، دیگر پاسخ گو نبوده و لازمه کار، استفاده از طرح بازاریابی بر اساس نیاز بازار هدف و بررسی نقطه‌ای بازار است.

بنابراین مارکت پیما برای شکل گیری نتیجه قابل قبول، حوزه‌های فعالیت را بر اساس مولفه‌های مختلفی دسته بندی نموده و طرح آماده‌ای را برای استفاده در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما به کار می‌گیرید. سپس در طی مراحل اجرایی این طرح را کالیبره نموده و بر اساس شاخصه‌های موثر در بازاریابی اینترنتی ؛ پیاده سازی می‌نماید.

 


بازاریابی اینترنتی


ما به شما یک پروپوزال بدهکاریم !

 

در هر حوزه کسب و کاری که هستید و در صورتی که نیاز به بازاریابی اینترنتی دارید، همین حالا با ما ارتباط بگیرید تا پروپوزالی را به طور اختصاصی و رایگان تقدیم شما کنیم. از این طریق علاوه بر روش‌های این پروسه سودآور، با ظرفیت‌های مارکت پیما برای همکاری بلند مدت نیز آشنا خواهید شد. 


گروه بازاریابی اینترنتی مارکت پیما

 

مارکت پیما مجموعه کوچک اما متخصص از افراد باانگیزه تشکیل شده که به واسطه علایق و تخصص‌های مکمل، گرد هم جمع شده‌اند. ارتباط مستمر با مشتریان گرامی و بررسی دقیق نیاز و خواسته‌های آن‌ها باعث شده تا همکاری‌های صورت گرفته از هر لحاظ رضایت بخش واقع شود. افتخار مجموعه مارکت پیما، همکاری با مجموعه‌هایی است که در تلاش هستند که کالا و خدمات مفید خود را به جامعه ایرانی عرضه نمایند و نقش مثبتی در چرخه اقتصاد کشور ایفا کنند.   

 

 

صفر تا صد بازاریابی اینترنتی

 

برون سپاری چنین فعالیت‌هایی به این معناست که مجموعه متقاضی توقع دارد که تمامی مراحل توسط گروهی مجرب، طرح ریزی و اجرا شود. مارکت پیما نیز پکیچ کامل صفر تا صد بازاریابی اینترنتی را ارائه داده تا مشتریان گرامی، با آسودگی خاطر و بدون نیاز به هماهنگی‌های پی در پی، این فعالیت را به بهترین شکل به ثمر برسانند. در این پکیج کامل بازاریابی اینترنتی موارد زیر به دست متخصصان اجرا خواهد شد:

 

 • طراحی‌های لازم اعم از سایت ، شبکه‌های اجتماعی، اپلیکیشن و ..
 • تعیین استراتژی بازاریابی اینترنتی( تحقیق بازار، تهیه کلمات کلیدی و ..)
 • تولید محتوا متنی سایت، تصویری و ویدئویی، تیزر، کلیپ، موشن گرافی، انیمیشن
 • انجام مراحل اجرایی( تبلیغات، سئو و …)
 • مدیریت پلتفورم‌های بازاریابی و ارتباط با مشتریان ( ادمین 24 ساعته مجرب)

 

 

 

هزینه بازاریابی اینترنتی

 

خوشبختانه این شیوه بازاریابی، یکی از کم هزینه ترین راه های افزایش فروش بوده و با استراتژی صحیح می‌توان در کوتاه مدت به نتیجه مطلوب دست یافت. هزینه بازاریابی تا حد زیادی به نوع کسب و کار شما و میزان رقابت  بستگی داشته و از طرفی خواسته و انتظارات شما نیز مطرح خواهد بود. اما تلاش ما بر این است که با ” کمترین هزینه ” بازاریابی اینترنتی شما انجام گرفته و پس از رسیدن به فروش مناسب، هزینه بیشتری برای برندسازی و افزایش سهم بازار صورت گیرد.

از چه طریق با ما آشنا شدید؟!

جستجوی اینترنتی؟ رسانه‌های اجتماعی؟ توصیه دوستان ؟!

از همان طریق مشتریانتان را با شما آشنا خواهیم کرد!

در خدمت شما هستیم:

ارتباط با ما

شماره تماس: 09122956358

 

بازاریابی اینترنتی

 

نظر دهید