Skip links

تولید محتوا سایت شرکتی

تولید محتوا سایت شرکتی

تولید محتوا سایت شرکتی


تولید محتوا سایت شرکتی

یک سایت شرکتی در ابتدای فعالیت خود نیاز به محتوای تجاری برای توضیح خدمات ، مجموعه و همچنین در صورتی که قصد رقابت در فضای مجازی را داشته باشد، به محتوای بلاگ نیاز خواهد داشت. تصمیم گیری در خصوص نوع محتوا یعنی محتوای تصویری، نوشتاری ، ویدئویی بستگی به استراتژی بازاریابی محتوا دارد اما اصولا برای رقابت در موتورهای جستجوگر نیاز به محتوای متنی گوگل پسند و کاربر پسند خواهید داشت. در این مقاله به بررسی تولید محتوای نوشتاری برای سایت شرکتی خواهیم پرداخت و در انتها به خدمات مارکت پیما در این بخش می‌پردازیم.


تولید محتوا سایت شرکتی


مراحل تولید محتوا سایت شرکتی

تولید محتوا اصولی و تاثیر گذار برای یک سایت شرکتی باید علاوه بر رعایت اصول کلی بازاریابی محتوا، الگوریتم جدید گوگل نیز در نظر گرفته شود. بر این اساس طبق تجربه مارکت پیما بهتر است مراحل زیر را دنبال نمایید و جزئیات این کار را به دقت در نظر داشته باشید.


تهیه لیست کلمات کلیدی

اولین قدم برای تولید محتوای موثر، برنامه ریزی دقیق بر نوع محتوا و کلمات کلیدی است که به شرایط بازار رقابتی و نوع بازار هدف بسگی دارد. برای انجام اینکار می‌توانید از گوگل ترند و کیورد تولز استفاده نمایید. این مراحل شامل:

 • تهیه لیست کلمات کلیدی با تقسیم بندی محتوای جذب مخاطب و محتوای نگهداری مخاطب.
 • تهیه لیست کلمات تک جزئی و چند جزئی.
 • تهیه لیست کلمات کلیدی موثر در اعتماد سازی.

نگارش محتوا و تصویرسازی

نگارش محتوا برای سایت‌های شرکتی باید با بررسی دقیق جزئیات نوع بازار هدف صورت گیرد. انتخاب لحن و سبک نگارش روان و اداری برای این گونه سایت ها مناسب تر بوده و اجرای ترفند‌های بازاریابی محتوا از این طریق راحت تر خواهد بود. برای نگارش محتوا باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

 • سرتیتر و عناوین باید در نوع جذب مخاطب و نگهداری مخاطب در سایت انتخاب شود.
 • اصول جزئیات نگارشی مانند مقدمه، متن اصلی و نتیجه گیری برای سایت شرکتی بسیار مهم است.
 • استفاده از تصاویر مرتبط غیر گرافیکی، عکاسی شده و تا حد امکان اختصاصی بسیار موثر خواهد بود.
 • نگارش محتوای تجاری که برای معرفی مجموعه انجام می‌شود باید از حداکثر 700 کلمه تجاوز نکند.  

انتشارمنظم محتوا و بهینه سازی آن مطابق الگوریتم گوگل

با توجه به الگوریتم جدید سئو، محتوای شما باید در فواصل زمانی معین در سایت منتشر شود. از این رو پیش از ساخت محتوا زمان انتشار آن را تعیین نموده و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهید.


خدمات تولید محتوا سایت شرکتی مارکت پیما

محتوای اصولی و تاثیر گذار برای جذب مخاطب، تنها به دانش سئو سایت و مهارت نوشتاری محدود نشده و محتواساز باید با اصول بازاریابی محتوا آشنایی کامل داشته باشد. در این بازار رقابتی هرگونه تمایز در نوع ارائه محتوا و در نظر گرفتن سلایق بازار مخاطب می‌تواند اثربخشی فعایت مجازی را دوچندان نماید. گروه بازاریابی مارکت پیما با پیشینه فعالیت 4 سال در فضای مجازی و بهره گیری از نیروهای متخصص، برای انجام تولید محتوای تخصصی آمادگی کامل دارد.

 • تعیین استراتژی نوع تولید محتوا (رایگان)
 • تعیین کلمات کلیدی (رایگان)
 • بررسی سایت‌های رقیب ( رایگان)
 • تولید محتوا متنی و تصویری
 • انتشار محتوا (در صورت نیاز در سایت و شبکه اجتماعی )

برای اطلاعات بیشتر از طریق شماره زیر و درگاه تماس با ما در خدمت شما عزیزان خواهیم بود:

درگاه تماس با مارکت پیما

تماس و تلگرام: 09122956358

 

اطلاعات بیشتر گروه تولید محتوا مارکت پیما

نظر دهید