Skip links

تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام

تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام

تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام به شما کمک میکند تا خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل به نماش گذاشته و  شیوه صحیح بازاریابی محتوا را به کار بگیرید.

جهت ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید ۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۸

امروزه فضای مجازی بخش بزرگی از زندگی روزمره همه ما است. ما از طریق شبکه‌های اجتماعی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنیم، خرید می‌کنیم، از اخبار مطلع می‌شویم و درآمدزایی می‌کنیم. شبکه اجتماعی اینستاگرام، یک شبکه گسترده و پر از مزایا است. اگر می‌خواهید کسب و کار خود را در این اپلیکیشن گسترش دهید، باید به فکر تولید محتوای حرفه‌ای باشید. باید الگوهای دیده شدن و هشتگ گذاری در اینستاگرام را بلد باشید تا بتوانید از طریق این شبکه تبلیغات انجام دهید. کسب و کار شما می‌تواند به سرعت در این اپلیکیشن رشد کند؛ تنها کافی است از یک تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام کمک بگیرید. برای کسب‌ اطلاعات بیشتر در مورد تولید محتوا در اینستاگرام پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

منظور از تولید محتوای اینستاگرام چیست؟

تولید محتوا به طور کلی به ساخت و انتشار اطلاعات به شکل متن، ویدیو، عکس، نمودار، جدول و … گفته می‌شود که به هدف تبلیغات و جذب مخاطب صورت بگیرد. تولید محتوا برند شما را معرفی می‌کند، آن را به مخاطبین می‌شناساند و کنجکاوی آنان را بر می‌انگیزد. محتوا باید کامل و جامع، مفید و دقیق باشد و اطلاعات صحیحی به مشتریان بدهد.

هرچه محتوا برند را کامل‌تر معرفی کند، اعتماد مشتری به کسب و کار شما بیشتر خواهد شد. اگر تولید محتوا را همه جانبه انجام دهید، تاثیرات آن به مراتب بیشتر خواهد بود. منظور این است که کپشن نویسی حرفه‌ای داشته باشید و در کنار آن، از محتوای ویدیویی و تصویری نیز کمک بگیرید. اینستاگرام یک اپلیکیشن چند منظوره است و می‌توانید از تمام جنبه‌های آن برای پیشرفت برندتان کمک بگیرید.

تولید محتوای اینستاگرام

ویژگی‌های تولید محتوای اینستاگرام به شیوه صحیح

محتوای خوب و کاربردی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

  • کاربردی باشد:

فرض کنید که یک پیج فروش لباس دارید. مشتریان برای اینکه بتوانند از شما خرید کنند، باید از تمام اطلاعات لباس‌ها از جمله سایز بندی، رنگ بندی، جنس، قیمت، نام برند و ‌… اطلاع داشته باشند. محتوای شما باید این اطلاعات کاربردی را در خود داشته باشد تا مخاطب بتواند در مورد خریدن یا نخریدن لباس تصمیم بگیرد‌‌. تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام  ما معتقد است که‌ یک پیج فروش با عکس‌های بی کیفیت، محکوم به شکست است.

شما باید از تمام لباس‌ها عکس‌های دقیق و حرفه‌ای منتشر کنید تا مخاطب لباس را از تمام ابعاد بررسی کند و راحت‌تر تصمیم بگیرد. گنگ و مبهم بودن اطلاعات مخاطب را گیج می‌کند و شاید حتی مانع خرید کردن او بشود. پس مطمُن شوید که تمام اطلاعات لازم و کاربردی را درون محتوا گنجانده‌اید. برای اینکه مخاطب بیشتر با شما در ارتباط باشد، از او بخواهید که برای کسب اطلاعات بیشتر به دایرکت مراجعه کند با با شما تماس بگیرد.

  • جذاب و با کیفیت باشد:

وقتی می‌خواهید برای پست‌هایتان کپشن بنویسید، باید از جملات روان، صحیح و صد البته جذاب استفاده کنید‌. مخاطب باید از خواندن کپشن لذت ببرد و در عین حال کنجکاوی او برانگیخته شود. برای مثال اگر مدرس زبان هستید و می‌خواهید از طریق اینستاگرام شاگرد‌های بیشتری پیدا کنید، به دنبال جذب شاگرد‌های جدید باشید.

 در کپشن طوری با مخاطب صحبت کنید که او احساس کند به کلاس‌های شما نیاز دارد‌. ذهن مخاطب باید درگیر یادگیری زبان شود و چه بهتر که این درگیری با استفاده از جملات جذاب زبان و سرگرمی‌های مختلف باشد. علاوه بر کپشن، می‌توانید از خودتان حین تدریس فیلمبرداری کنید و با استفاده از ادیت، موسیقی مناسب و زیرنویس فارسی تاثیر آن را بر مخاطب بیشتر کنید. اگر خودتان توانایی ادیت کردن و ساخت یک ویدئو جذاب را ندارید، اصلا نگران نباشید. تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام ما به کمک شما خواهد آمد.

3-    متنوع و به روز باشد:

اگر هر روز محتوای جدیدی پست کنید، مشتریان شما چند برابر خواهند شد. خیلی مهم است که پیج شما همواره فعال باشد و محتوای جدیدی را در اختیار مخاطبین قرار دهد. اینستاگرام شبکه‌ای است که به سرعت پیشرفت می‌کند و روزانه تعداد زیادی از افراد جدید به آن اضافه می‌شوند. اگر پست‌های شما جدید باشند و به اندازه کافی لایک دریافت کنند، برای مخاطبین بیشتری نمایش داده می‌شوند. به این شکل می‌توانید مشتریان جدیدی را جذب کنید. علاوه بر به روز بودن و پست کردن مکرر، باید به تنوع محتوا نیز توجه کنید. مخاطبین به دنبال تجربیات جدید و اطلاعات نو هستند و این همان چیزی است که شما باید به آن‌ها ارائه کنید.

برای مثال اگر یک مربی ورزش هستید که در پیج خود کارتان را تبلیغ می‌کنید، هر روز پست جدیدی در حیطه ورزش بگذارید‌. حرکات ورزشی جدیدی را معرفی کنید، درباره تغذیه و سلامت صحبت کنید و اطلاعات جدید و به روز را به مخاطب ارائه کنید.

سعی کنید تنوع مطالب را بالا ببرید تا مخاطب متوجه شود که شما همه جانبه به موضوع نگاه می‌کنید و یک مربی حرفه‌ای هستید. ورزش کنید و ویدیو‌هایتان را با ادیت و صدا گذاری در پیجتان پست کنید. از عکس‌های رنگی و با کیفیت استفاده کنید تا توجه مخاطب جلب شود‌. خلاق باشید و خلاقانه عمل کنید تا کسب و کارتان رونق پیدا کند. ما به عنوان یک تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام می‌توانیم شما را در این زمینه‌ها راهنمایی کنیم.

اهمیت کپشن نویسی در اینستاگرام برای تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام

وقتی از تولید محتوا صحبت به میان می‌آید، محتوای متنی یکی از مهم‌ترین شیوه‌های تولید محتوا است که باید در نظر گرفته شود. در اینستاگرام متن در کپشن نوشته شده و هشتگ گذاری نیز انجام می‌شود. هشتگ‌ها باید مرتبط با برند و کار شما باشند تا وقتی مخاطب این هشتگ‌ها را جستجو کرد پست شما را پیدا کند و از کارتان مطلع شود. کپشن ممکن است کوتاه یا طولانی باشد، اما آنچه که اهمیت دارد این است که اطلاعات مفید و ضروری را برای مخاطب مشخص کند و او را دعوت به ارتباط بیشتر با ادمین نماید.

تولید محتوا در قالب تصویر

اولین چیزی که در اینستاگرام جلب توجه می‌کند، تصویر است. شاید با خود فکر کنید که چطور می‌توان در قالب تصویر تولید محتوا انجام داد؟ این کار بسیار آسان و تاثیر گذار است. کافی است متنی که می‌خواهید بنویسید را به جای قرار دادن در کپشن، در عکس بگذارید. متن را با فونت بزرگ و در چند عکس پشت سر هم قرار دهید و در این میان از جذابیت‌های گرافیکی نیز استفاده کنید.

نام برندتان را روی عکس‌ها درج کنید، راه‌های ارتباطی را بنویسید و یه دنبال جلب توجه مخاطب باشید. از رنگ‌هایی استفاده کنید که در عین جلب توجه مخاطب، باعث اذیت شدن چشم نشوند و احساس راحتی و آرامش در مشتریان ایجاد کنند. با رعایت این نکات، مخاطب به خواندن متن تشویق می‌شود و کسب و کار شما رونق پیدا می‌کند‌.

علاوه بر این، شما باید از محصولات خود عکس‌های با کیفیت منتظر کنید. نورپردازی مناسب، بکگراند خوب، ترکیب رنگ جذاب و … از نکاتی هستند که در عکاسی و ادیت عکس باید رعایت کنید. تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام همواره بر اهیمت عکس‌ها تاکید می‌کند و معتقد است که‌ تبلیغ در اینستاگرام بدون عکس معنی ندارد.

تولید محتوا در قالب ویدئو

در گذشته، اینستاگرام محدودیت یک دقیقه‌ای برای طول ویدئو داشت. اما هم اکنون می‌توان ویدئو را چند قسمت کرد و آن را در پست یا استوری قرار داد‌. علاوه بر این، IGTV  نیز به این اپلیکیشن اضافه شده است. پس دیگر مدت زمان ویدئو برای شما محدودیتی ایجاد نخواهد کرد‌. می‌توانید تمام اطلاعات لازم را در قالب یک ویدئو توضیح دهید و آن را به مخاطب ارائه کنید.

ساخت ویدئو از کپشن نویسی و محتوای تصویری کمی سخت‌تر است، زیرا ویدئو باید ادیت شود و تغییرات زیادی کند تا قابل پست کردن باشد. برای همین بهتر است ادیت ویدئو را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید. تیم تولید محتوای اینستاگرام اطلاعات کاملی از مدت زمان ویدیو، صداگذاری، موسیقی، ادیت و … ویدئو دارد و کافی است به تیم ما اعتماد کنید تا یک ویدئو بی‌نقص تحویل بگیرید.

اهمیت تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوا اصلی‌ترین روش تبلیغات در اینستاگرام است و اگر با سایر روش‌های تبلیغاتی ترکیب شود، نتیجه نهایی بی نظیر خواهد بود‌. تولید محتوا پیج را فعال نگه می‌دارد و آن را در معرض دید عموم قرار می‌دهد.. پس اهمیت تولید محتوا را جدی بگیرید تا پیج اینستاگرامی شما موفق شود و کسب و کارتان در مسیر پیشرفت قرار بگیرد‌.

سخن آخر درباره تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام

تولید محتوای پیج خود را به تیم حرفه ای تولید محتوای اینستاگرام ما بسپارید‌. ما جمعی از متخصصین و افراد با تجربه را گرد هم آورده‌ایم تا کسب و کار شما را ارتقا ببخشیم‌. کافی است حیطه کاری خود را برای ما مشخص کنید و بگویید که چه نوع محتوایی می‌خواهید. ما در اسرع وقت، مطابق نظر شما و با تجارب کارشناسانمان، محتوای متنی، ویدویی، عکس و ‌… برای شما تولید می‌کنیم‌. تولید محتوا در اینستاگرام آنقدر اهمیت دارد که بدون آن عملا پیج شما در میام رقبایتان دیده نخواهد شد. پس به ما اعتماد کنید تا کسب و کار شما را نجات دهیم. همین حالا با ما تماس بگیرید و سوالات خود را بپرسید. ما شما را از تمام جهات راهنمایی می‌کنیم و تولید محتوا را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام می‌دهیم.

نظر دهید