درباره ما

درباره ما

 

تجربه های فردی ، تحصیلات دانشگاهی و تحقیقات گروهی به همراه ایده سازی‌های پی در پی ، تمام مواردی است که در انتها به تشکیل گروه بازاریابی مارکت پیما انجامید. شاید نقطه اتکا و امیدبخش ما برای ادامه این مسیر پر پیچ و خم، امید به تئوری جدیدی بود که اطمینان داشتیم در نهایت مسیری روشن را برایمان رقم خواهد زد.

 

فعالیت گروهی مارکت پیما در بهمن ماه ۱۳۹۳  با اعضایی دانشجو و دانش آموخته علوم مرتبط با بازاریابی، کلید خورد. هدف ما در آن زمان عمدتا تحقیقاتی و در راستای آزمایش تئوری جدید مارکت پیما و امکان سنجی ایده‌هایی بود که یکی پس از دیگری با شکست روبرو می‌شد و ما را به الگوریتم موثر و کارامدی که در نظر داشتیم، نزدیک‌تر می‌ ساخت. تلاش برای دست یابی به موفقیت و پشتکار فراوان برای رسیدن به اهداف مارکت پیما، روزهای امید بخشی را برایمان فراهم ساخت و در نهایت با استعانت از خداوند متعال توانستیم همکاری موثر و رضایت بخش خود را با مجموعه‌های نیازمند خدمات بازاریابی آغاز نماییم.

” تلاش و پشتکار فراوان محکوم به موفقیت است ”   با نگاهی بر گرفته از این تفکر، مفتخریم خدمات گوناگون بازاریابی را به مجموعه های متقاضی ارائه داده و تجربیات و دانش خود را در اختیار کسب و کارهای مختلف قرار دهیم.

 

 

خدمات مارکت پیما

 

 

 

همکاری علمی با مارکت پیــــما

 

ما باور داریم که منافع‌مان با منافع اجتماعی گره خورده و درخشش علمی ما افتخار تک تک اعضای خانواده ما است. تیم جوان و رو به رشد مارکت پیما مشتاقانه در انتظار نیروهای توانمند و با انگیزه جدیدی است که قصد دارند در زمینه گسترش علم بازاریابی  و بهبود محتوای دراین زمینه فعالیت کنند و هم زمان به دنبال مسیر مشخص و شفاف هستند و می‌خواهد این رشد را  در شرایط کاری خود نیز حس نمایند .

در صورتی که در زمینه‌های مختلفی همچون بازاریابی ، اقتصاد، مدیریت، کامپیوتر، ترجمه یا موارد متعدد دیگری تحصیل و کار کرده‌اید حتما رزومه خود را برای ما ارسال فرمایید. بی‌صبرانه منتظر هستیم که دست در دست یکدیگر تغییری ماندگار و ارزشمند در پیرامون خود ایجاد نماییم.

 

 

 

مخاطبان گرامی

 

کلیه مطالب سایت شامل جستجو،تحقیق ،ترجمه حاصل تلاش جمعی تیم مارکت پیما و در راستای آموزش و اطلاع رسانی به هموطنان محترم و همچنین تجزیه و تحلیل علمی مسائل بازاریابی روز دنیا و با بهره گیری از نظر و بیانات مختلف صاحبان اندیشه می‌باشد لذا هر گونه کپی برداری فقط با درج نام نویسنده مطلب و همچنین لینک فعال سایت مارکت پیما مجاز خواهد بود.

 همچنین از کلیه بازدید کنندگان خواهشمندیم   نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات خود را جهت بهبود هر چه بیشتر رویه سایت و اصلاح مطالب برای ما ارسال فرمایند. همچنین برای عضویت در گروه مارکت پیما و استفاده از امکانات رایگان، می‌توانید شماره همراه خود را در قسمت پایین سایت ثبت نمایید.