Skip links

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

پیرمرد با گاری قدیمی در بهترین جای کوچه می‌ایستاد تا در چشم همه باشد و با شعر زیبایی که در مدح هندوانه اش می‌سرود مردم را جذب می کرد و با چاقو زدن بر پیکر هندوانه، اعتماد تماشاچی ها و اهل محل را کسب می‌کرد که محصولش عالی ست و مادر، فرزندش را برای خرید هندوانه به کنار گاری پیرمرد می‌فرستاد و خیالش راحت بود که هندوانه اش قرمز است و شیرین. پیرمرد یک حرفه ای بود.  وقتی کمی با دقت نگاه می کنم می بینم که اهداف و خواسته ها همان است و از گذشته تا به حال در یک اصول کلی بازاریابی، همه به دنبال یک چیز بوده اند و آن جذب مشتری، اعتماد و البته فروش است! در این مقاله به بررسی توانایی‌های تیم مارکت پیما برای تولید محتوا و ساخت تیزرهای اینستاگرام می‌پردازیم. 

 

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

 

 

صاحبان مشاغل و حوزه‌های مختلف از ابزار به روز و کارآمدی همچون اینستاگرام  برای جذب، ایجاد اعتماد و  فروش استفاده می‌کنند. اما سوال اینجاست که آیا در دنیای پیچیده و فضای رقابتی امروز هر کسی می‌تواند این سه مرحله ی مهم را خود به تنهایی انجام دهد و به نتیجه ی مطلوب برسد؟

اگر از من بپرسید خواهم گفت هرگز!

 

تولید محتوای جذاب و مخاطب پسند ویژه اینستاگرام 

 

در دنیای پیچیده و پیشرفته‌ی امروز برای استفاده از ابزار پیشرفته و کارآمد بازاریابی مانند اینستاگرام که بتواند محصول یا خدمات شما را به بهترین شکل معرفی کند و اعتماد جلب کند و به فروش برساند باید از یک مجموعه و کار حرفه ای بهره برد.

تولید محتوای جهت دار و موثر، محتوایی که تنها برای آگاهی بخشی و اطلاعات عمومی نیست، محتوایی که با دقت نیازهای مشتری را درک و بیان می کند و از همین راهبرد برای ایجاد اعتماد استفاده می کند و آرام آرام فرد را به این نتیجه می رساند که باید محصول شما را خریداری کند، نیاز به استراتژی، درک صحیح از بازار هدف و البته تجربه دارد. 

 

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام طبق اصول بازاریابی محتوا 

 

در حقیقت در تولید محتوا به سبک تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، این ما هستیم که به ذهن مشتری جهت می‌دهیم و مانند یک بازاریاب حرفه ای عمل می کنیم، اما این بار با استفاده از تکنولوژی و فن بازاریابی محتوا از طریق قرارگیری در معرض نیاز مشتری. فکر می کنم این دقیقا چیزی باشد که شما به آن احتیاج دارید،

 

جذب مخاطب، جلب اعتماد و البته فروش با تولید محتوای حرفه ای و سطح بالا.

 

تولید این تیزرها توسط تیم حرفه ای عکاسی و فیلم برداری انجام می‌شود که البته قبل از شروع به کار، این تیم حرفه ای با مشورت درخواست کننده ی ساخت تیزر تبلیغاتی اینستاگرام، یک نقشه ی راه و استراتژی دقیق طراحی می‌شود و خواسته‌ها و انتظارات مدیر محترم با دقت بررسی و تحلیل شده و سپس وارد مرحله ی ساخت خواهیم شد.

 

ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

 

 

هزینه ساخت تیزر حرفه ای اینستاگرام

 

تیزر تبلیغاتی اینستاگرام که شما درخواست می کنید بنا به نوع خواسته ها و انتظارات و البته میزان کار بر روی آن دارای قیمت های متفاوت خواهد بود و خوشبختانه پکیج ها و شیوه های مختلفی برای تعیین این قیمت در نظر گرفته می شود که دست شما را در انتخاب باز می گذارد و مناسب ترین قیمت را به شما ارائه می دهد.

خصوصا آن که برای مشاغل نوپا و تازه کار مدیریت هزینه ها بسیار مهم و حیاتی است و می بایست در آغاز با یک هزینه ی مناسب به بهترین نتیجه رسید و در ادامه آن را بسط و گسترش داد.

اما تولید محتوا پایان کار ما با شما نیست، مدیریت صفحه ی اجتماعی شما، تبلیغات کار شما و مشاوره های پی در پی از دیگر خدمات مجموعه ی مارکت پیما است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید، حتما به نتایج خوبی می‌رسیم !

 

رهام نعمتی هستم  !  09122956358 

 

نظر دهید