Skip links

دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب

خدمات دیجیتالی 360 درجه !

StartUP 1

پیاده سازی ایده ها

یکی از خدمات دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب مارکت پیما تبدیل ایده های شما به پروژه های با کیفیت هست ...

8

طراحی وب سایت شرکتی / سازمانی

طراحی رسپانسیو سایت شرکتی / سازمانی با قابلیت های دریافت انواع فرم، معرفی خدمات، دسترسی های مختلف و ...

Open Store Online

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی، برنامه نویسی، پیاده سازی و اجرای فروشگاه اینترنتی با قابلیت های پایه و امکانات ربات های محصولات

طراحی وب و برنامه نویسی

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه های اینترنتی در دهه اخیر رشد چشمگیری داشته است. داشتن یک فروشگه اینترنتی آنلاین سیستم فروش شما را دگرگون می کند. فروشگاهی که همیشه باز هست و دایما در حال رشد و در معرض دید عموم قرار دارد. تمامی محصولات شما به همراه کاتالوگ و مشخصات و ... در بستر آنلاین قرار می گیرد و سفارشات برای شما ارسال می شود. همچنین دپارتمان طراحی وب و برنامه نویسی مارکت پیما با طراحی و کدنویسی ربات هایی برای سهولت روال کار فروشگاه اینترنتی مدیریت فروشگاه را بسیار آسان تر کرده است.

طراحی وب و برنامه نویسی

طراحی وب سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت نقطه آغاز فعالیت کسب و کار شما می باشد. امروزه راه اندازی یک کسب و کار موفق بدون داشتن یک وب سایت تقریبا غیرممکن شده است. تیم مارکت پیما با تجربه 15 ساله در زمینه طراحی وب سایت های مختلف آماده ارائه خدمات طراحی وب سایت های شرکتی و انواع ماژول ها می باشد. جهت مشاهده نمونه کارهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

طراحی وب و برنامه نویسی

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان

مدیریت ارتباط با مشتریان یکی از اصول اولیه هر کسب و کاری می باشد. نرم افزار ابری که بتوان در هر لحظه و هر مکان در بستر آنلاین کسب و کار خود را مدیریت کرد نیاز هر مدیر حرفه ای می باشد. مدیریت پرسنل، فاکتورها، فرصت های فروش، تماس ها، پروژه ها، جلسات، هزینه ها، پروپوزال ها و... و یادآوری تمام این قسمت های از طریق وب سرویس پیامکی در این نرم افزار تعبیه شده است.

طراحی وب و برنامه نویسی

وب سرویس پیامکی

امروزه اطلاع رسانی به مشتریان در هر لحظه از موقعیت مشتری در کسب و کار یکی از حالت های پیش فرض تمام کسب و کارها شده است. تیم مارکت پیما با داشتن وب سرویس پیامکی قدرتمند می تواند این نیاز شما را به راحتی پاسخگو باشد. از وب سرویس پیامکی می توانید در هر نرم افزاری با هر زبان برنامه نویسی استفاده نمایید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

داشتن یک اپلیکیشن برای کسب و کار شما یک نیاز برای دریافت کاربران سمت گوشی های هوشمند می باشد. بسیاری از کاربران امروزه با گشی های هوشمند با شرکت / سازمان شما در ارتباط هستند و داشتن یک اپلیکیشن ارتباط شما با مشتریانتان را افزایش داده و باعث ثبت برند و کسب و کار شما در ذهن ایشان می شود.

درخواست پروژه

تولید محتوای حرفه ای

اگر وب سایت شما محتوای مناسبی جهت شروع کارهای سئو ندارد تیم تولید محتوای مارکت پیما، محتوای مورد نیاز وب سایت شما اعم از وب سایت های شرکت سازمانی، فروشگاهی و ... را پشتیبانی می نماید.

مشاوره رایگان

ربات های فروشگاهی

بسیاری از کارها و امور فروشگاه های اینترنتی با داشتن ربات ها راحت می شود. کارهایی همچون درج محتواهای سنگین در فروشگاه اینترنتی، تغییر قیمت ها، قیمت محصلات بر اساس ارزهای خارجی، آپدیت قیمت های فروشگاه بر اساس وب سایت های دیگر و ... تمامی این ربات ها با تجربه چند نوع کسب و کار و تست های موفق ایجاد شده است.

درخواست مشاوره

مدیریت و پشتیبانی

طراحی وب سایت اولین مرحله از شروع کسب و کار شما در فضای مجازی و اینترنت می باشد و وب سایت هم مثل هر وسیله دیگری نیازمند نگهداری و پشتیبانی می باشد. کارشناسان دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب سایت مارکت پیما آماده خدمت رسانی به مشتریان در این زمینه نیز می باشد.

مشاوره رایگان

هاستینگ و سرور

ابتدایی ترین نیاز برای ایجاد وب سایت بعد از تهیه دامنه خوب، تهیه فضای هاست جهت پیاده سازی وب سایت بر روی آن می باشد. مارکت پیما با ارائه هاستینگ بر روی سرورهای ایران و آلمان پاسخگوی نیاز شما می باشد.

مشاوره رایگان

سامانه مدیریت کسب و کار

کسب و کار از مرحله تبلیغات و ورود مشتری تا مرحله تبدیل به مشتری نهایی و خدامت پس از فروش فرآیند طولانی را سپری می کند. برای مدیریت تمامی قسمت های کسب و کار خود نیازمند یک نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می باشید و تیم شما با دسترسی های متفاوت می توانند با کل وظایف مربوطه در تعامل باشند.

مشاوره رایگان
تبدیل ایده ها به پروژه های کاربردی

دپارتمان برنامه نویسی و طراحی وب سایت

بررسی، امکان سنجی، برنامه نویسی، پیاده سازی و اجرای ایده های شما به سامانه های تحت وب

01

دریافت ایده از جانب شما و بررسی توسط برنامه نویسان و طراحان دپارتمان طراحی و برنامه نویسی تیم مارکت پیما

02

امکان سنجی و تحلیل کل فرآیند در حالت لایو
(جهت رفع خطاهای احتمالی کسب و کار)

03

تبدیل ایده شما به اپلیکیشن، سامانه، ربات و ... تحت وب و یا نرم افزارهای تحت سیستم عامل ها