Skip links

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری در اینستاگرام

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری در اینستاگرام

به زبان خیلی ساده و لحن خودمونی بگم خدمتتون، مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری در اینستاگرام به این معنا هست که ما لیست کاملی از اینفلوئنسر و میکرواینفلوئنسرهارو در اختیار داریم و با توجه به نیاز کسب و کار شما، خواستتون و تجربه کمپین هایی که داشتیم، راهنمایی میکنیم که از کدوم دسته اینفلوئنسرها برای تبلیغ محصول و خدماتتون استفاده کنید. برای شروع این مشاوره از طریق واتساپ یا تماس تلفنی در خدمتتون هستیم. 

 

رهام نعمتی ۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۸

 

آشنایی با روش‌های صحیح تبلیغات و استفاده از آن‌ها، یکی از اصلی‌ترین عواملی است که در موفقیت کسب و کارهای مختلف تاثیر دارد. امروز روش‌های گوناگونی برای تبلیغات وجود دارد، برای مثال ساختن سایت فروش و بالاآوردن آن طبق الگوریتم‌های گوگل یکی از راه‌هایی است که صاحبان کسب و کارها برای افزایش فروش خود انجام می‌دهند. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی پرطرفدار مثل اینستاگرام نسبت به ساخت سایت دردسر کمتر و نتیجه بالاتری دارد. با ساختن یک پیج فروش در اینستاگرام و فعالیت در پیج خود می‌توانید فروش خود را صدها برابر افزایش دهید. یکی از روش‌های تبلیغ در اینستاگرام، تبلیغ پیج توسط اینفلوئنسرهای معروف است. اما در این زمینه باید از مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری کمک بگیرید تا بازدهی بالایی را در کمترین زمان ممکن کسب کنید. در ادامه این مطلب در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

البته اگر از ادمین حرفه ای استفاده کنید، کار راهبری کمپین تبلیغاتی رو هم براتون انجام میده !

 

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری

چرا در اینستاگرام باید تبلیغ کنیم؟

تا الان راجع‌به اهمیت تبلیغات و نقش آن در موفقیت کسب و کارها گفتیم، اما چرا باید در اینستاگرام تبلیغ کرد؟ همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در سطح جهان است که بیش از یک میلیارد کاربر از آن استفاده می‌کنند. این شبکه اجتماعی پس از فیس‌بوک دومین شبکه اجتماعی مشهور و البته محبوب در جهان است که بسیاری از سلبریتی‌ها در آن فعالیت می‌کنند. امروز بسیاری از شرکت‌ها و برندهای معروف حداقل یک پیج اینستاگرامی برای معرفی محصولات خود دارند.

حتی خود شما هم حداقل 2 تا 3 ساعت در روز را در اینستاگرام سپری می‌کنید، در نتیجه وقتی کسب و کاری در این شبکه اجتماعی تبلیغ شود احتمال دیده‌شدن آن به میزان زیادی افزایش می‌یابد. اما برای یک تبلیغات درست در اینستاگرام باید با روش‌ها و الگوریتم‌های آن آشنا باشید. مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری به شما کمک می‌کند تا به روش کاملا اصولی و استاندارد میزان فروش محصولات خود در اینستاگرام را افزایش دهید.

اینفلوئنسرها افرادی هستند که مخاطبان زیادی دارند، یک اینفلوئنسر ممکن است یک سلبریتی مشهور باشد و یا یک فرد کاملا عادی که مخاطبان زیادی را جذب خود کرده‌است. بسیاری از اطرافیان شما و یا حتی خودتان تعدادی اینفلوئنسر را در اینستاگرام دنبال می‌کنید و بدون آنکه بدانید از آن‌ها تاثیر می‌گیرید. در نتیجه تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها می‌تواند تاحدود زیادی فروش محصولات شما را افزایش دهد. به طور کلی اینفلوئنسر مارکتینگ مزایای زیر را به همراه دارد:

 • مردم و مخاطبان بیشتر از برند به اینفلوئنسرها اعتماد می‌کنند.
 • با مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری می‌توان یک اینفلوئنسر درست انتخاب کرد.
 • اینفلوئنسر مناسب به شناخته‌ترشدن پیج و محصولات شما کمک زیادی می‌کند.
 • اینفلوئنسرها می‌توانند محصولات شما را در کمترین زمان ممکن به مخاطبان زیادی معرفی کنند.
 • اینفلوئنسر می‌تواند با هزینه‌ای مناسب ک محتوای عالی و باکیفیت برای محصول شما تولید کند.

اینفلوئنسرها چند گروه هستند؟

همان‌طور که گفتیم اینفلوئنسر به فردی گفته می‌شود که مخاطبان زیادی در یک شبکه اجتماعی او را دنبال کرده و از او تاثیر می‌پذیرند. تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش فروش و توسعه تمام کسب و کارها است. در زمینه تبلیغات اینفلوئنسرها به چند گروه تقسیم می‌شوند که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم:

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری: اینفلوئنسرهای سلبریتی

سلبریتی‌ها افرادی اند که به علت هنر و مهارتی که دارند، از شهرت بالایی برخوردار هستند. برای مثال بازیگران یا ورزشکاران اینفلوئنسرهایی هستند که معمولا در اینستاگرام فعالیت می‌کنند. گاهی ممکن است یک سلبریتی در یک زمینه خاص هم تولید محتوا کند و از این طریق مخاطبان بیشتری داشته باشد. به طور کلی سلبریتی‌ها مخاطبان زیادی از گروه‌های مختلف دارند و می‌توان از طریق همکاری با آن‌ها محصولات مختلف را تبلیغ کرد.

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری: اینفلوئنسرهای واینر

واینرها اینفلوئنسرهایی هستند که فیلم‌ها و کلیپ‌های سرگرم‌کننده را در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند. واینرها به عنوان بازیگران دنیای مجازی شناخته می‌شوند و ممکن است مخاطبان زیادی را به واسطه هنر خود جذب کنند. بسیاری از افراد هنگامی که بیکار می‌شوند با دیدن کلیپ‌های این افراد خود را سرگرم می‌کنند. به این ترتیب با مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری و واینرها می‌توانید میزان فروش خود را تا چندین برابر افزایش دهید.

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری: بلاگرها

بلاگرها اینفلوئنسرهایی هستند که در یک حوزه مشخص تولید محتوا می‌کنند. برای مثال بلاگرهای آرایشی در زمینه لوازم آرایشی، ترفندهای آرایشی و نقد محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کنند. به این ترتیب با توجه به محصول خود می‌توانید از بلاگرها برای تبلیغ آن استفاده کنید. برای مثال اگر فروشنده لوازم آرایشی و بهداشتی اصل هستید برای معرفی محصولات خود باید از بلاگرهای آرایشی که محصولات شما را استفاده و نقد کنند کمک بگیرید.

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری: اینفلوئنسرهای کوچک

عنوان اینفلوئنسرهای کوچک به پیج‌های اینستاگرامی گفته می‌شود که حدود 2 تا 50 هزار نفر دنبال‌کننده دارند. شاید فکر کنید تبلیغ به واسطه این نوع اینفلوئنسرها تاثیر زیادی نداشته باشد، اما واقعیت این است که این دست اینفلوئنسرها به واسطه ارتباط نزدیک‌تری که با مخاطبان خود دارند برای تبلیغ بهتر عمل می‌کنند.

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری

چگونه یک اینفلوئنسر برای تبلیغ محصول خود انتخاب کنیم؟

همان‎‌طور که گفتیم تبلیغات به کمک اینفلوئنسرها یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش میزان فروش محصولات است. اما امروز تعداد پیج‌هایی که به کار اینفلوئنسری می‌پردازند بسیار زیاد است، حتی برخی از این پیج‌ها برای تبلیغات خود هزینه زیادی دریافت کرده و در عوض مخاطبان فیک را وارد پیج فروش شما می‌کنند. مخاطبان دروغین یا فیک نه تنها باعث رشد پیج کاری شما نمی‌شوند بلکه حتی می‌توانند باعث بسته‌شدن آن شوند. در نتیجه برای تبلیغات محصولات خود و انتخاب اینفلوئنسر باید دقت کافی به خرج دهید. در هنگام انتخاب اینفلوئنسر برای تبلیغ محصول خود موارد زیر را در نظر بگیرید:

 1. حوزه‌ای که اینفلوئنسر در رابطه با آن تولید محتوا می‌کند چیست؟
 2. موضوع تبلیغ شما چیست؟
 3. اینفلوئنسر مدنظرتان چه تعداد مخاطب دارد؟
 4. نرخ تعامل اینفلوئنسر با مخاطبانش چقدر است؟
 5. مخاطبان اینفلوئنسر بیشتر از چه رده سنی هستند؟
 6. مخاطبان اینفلوئنسر چه نیازهایی دارند؟

مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری چه مزایایی دارد؟

همان‌طور که برای فروش حضوری محصولات خود نیاز به فروشنده‌ای دارید که ارتباط با مشتریان را بلد باشد، برای افزایش فروش غیرحضوری و اینستاگرامی خود نیاز به یک مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری دارید که شیوه ارتباط با مخاطبان مجازی را بلد باشد. راه‌اندازی کمپین‌های اینستاگرامی یکی از روش‌های انجام تبلیغات پربازده است که کسب و کارهای مختلف برای افزایش فروش خود از آن استفاده می‌کنند. برای انجام یک تبلیغات پربازده باید نکات و روش‌های بازاریابی اینستاگرامی را بلد باشید یا از مشاوره تبلیغات اینستاگرامی کمک بگیرید.

در روند مشاوره تبلیغات در اینستاگرام پیج شما بررسی می‌شود. مثلا آیا عکس پروفایل مناسبی دارید؟ آیا راه‌های ارتباطی برای مخاطب را در بیو پیج ذکر کرده‌اید؟ مشاور تبلیغات اینستاگرامی تمام این نکات را بررسی می‌کند و تلاش می‌کند مشکلات پیج شما را برطرف کند. برای مثال برخی پیج‌ها با اینکه محصولات باکیفیتی ارائه می‌کنند اما راه ارتباطی مناسبی ندارند یا پست‌های مناسبی در پیج خود قرار نمی‌دهند، مشاور تبلیغات اینستاگرامی به این پیج‌ها در رفع مشکلاتشان کمک می‌کند. مشاوران تبلیغات اینستاگرامی پیج شما را برای شروع تبلیغات آماده می‌کنند.

مزیت دیگری که مشاور تبلیغات اینستاگرامی دارد این است که به شما در انتخاب اینفلوئنسر مناسب کمک می‌کند. یافتن یک اینفلوئنسر مناسب برای تبلیغات اینستاگرامی کار مهمی است و نیاز به تخصص و دانش کافی دارد. مشاوران تبلیغات اینستاگرامی اینفلوئنسرهای مختلف را از نظر فنی آنالیز می‌کنند و سپس مناسب‌ترین اینفلوئنسر را در حوزه کاری شما پیدا می‌کنند. همچنین آن‌ها پیج‌هایی را که رقیب شما هستند تحلیل کرده و برای موفقیت پیج شما برنامه‌ریزی می‌کنند. آن‌ها برای دستیابی به بهترین نتیجه یک زمان مناسب برای انجام تبلیغات اینستاگرامی تعیین می‌کنند.

مزیت دیگر مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری این است که آن‌ها مخاطب شما و نیازهای او را به خوبی می‌شناسند و مطابق با علاقه او عمل می‌کنند. به این ترتیب برای دستیابی به اهداف تبلیغاتی خود باید اطلاعاتی راجع‌به مشتریان خود به مشاور تبلیغات اینستاگرامی ارائه کنید، برای مثال موقعیت مکانی مخاطبان، محدوده سنی آن‌ها، جنسیت، تحصیلات و شغل مخاطب خود را باید با مشاور خود در میان بگذارید.

چرا تبلیغات مهم است؟

در بازار امروز هیچ کالایی نیست که مشابهی نداشته باشد، پس شما به عنوان یک دارنده کاسب و یا تولیدکننده باید با افراد زیادی رقابت کنید. برای موفق‌شدن در این رقابت باید اصولی را رعایت کنید و از افراد متخصص کمک بگیرید. برخی فکر می‌کنند اگر کهنه‌کار بازار باشند و همه آن‌ها را بشناسند دیگر نیازی به تبلیغ ندارند. اما این باور کاملا غلط است و سود چندانی عاید کسب و کار نمی‌شود. تبلیغات درست و اصولی عامل موفقیت بسیاری از کسب و کارها است. حتی بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین برندهای دنیا هزینه‌های زیادی را صرف تبلیغات خود می‌کنند، آن‌ها در تمام شبکه‌های اجتماعی و با کمک مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری محصولات خود را عرضه می‌کنند. به طور کلی تبلیغات درست مزایای زیر را برای صاحبان کسب و کارها به همراه دارد:

 • جذب مشتریان جدید
 • افزایش فروش محصولات
 • رشد بیشتر کسب و کار
 • افزایش آگاهی مردم راجع‌به محصول یا برند
 • موفق‌شدن در میدان رقابت

جمع‌بندی

شما برای موفق‌شدن کسب و کار خود باید علاوه بر کیفیت محصولات‌، روی روش‌های تبلیغاتی‌تان کار کنید. امروزه بسیاری از برندها معتبر و کسب و کارهای بزرگ برای افزایش فروش خود از مشاوره فروش اینفلوئنسری کمک می‌گیرند. زیرا مردم به اینفلوئنسرها نسبت به خود تولیدکننده اعتماد بیشتری دارند. اگر می‌خواهید سود فروش خود را چندین برابر افزایش دهید، توصیه می‌کنم حتما از خدمات مشاوره تبلیغات اینفلوئنسری ما استفاده کنید. به شما کمک می‌کنیم در کمترین زمان ممکن فروش خود را تا چندبرابر افزایش دهید.

نظر دهید