تولید محتوا برای سایت فروشگاهی

تولید محتوا برای سایت فروشگاهی

تولید محتوا برای سایت فروشگاهی


در این مقاله به بررسی نکات کلیدی تولید محتوا برای سایت فروشگاهی و خدمات مارکت پیما برای تولید محتوای باکیفیت و اصولی در این حوزه می‌پردازیم. در صورت نیاز به مشاوره و آگاهی از نوع همکاری مارکت پیما، از طریق درگاه ارتباطی و شماره درج شده در انتهای متن، در خدمت شما خواهیم بود.


تولید محتوا برای سایت فروشگاهی


 

همانطور که می‌دانید تولید محتوا در این بازار رقابتی، تعیین کننده جایگاه سایت و میزان فروش بوده و تأثیر گذاری آن تا حد زیادی به رعایت شاخصه‌های کلیدی از جمله تکنیک‌های جذب مخاطب، اعتمادسازی و بیان شیوا بستگی دارد. بدیهی است که محتواسازی برای سایت‌های فروشگاهی تنها نیاز به تخصص فرد در نگارش متون و بازاریابی محتوا نداشته و لازم است فرد دانش فنی در خصوص نوع محصول و ویژگی‌های تخصصی آن را نیز داشته باشد. با ما همراه باشید …..


مراحل تولید محتوا برای سایت فروشگاهی

 

پیش از انجام محتواسازی متنی لازم است نوع مخاطب و شیوه مؤثر برای جذب و اعتمادسازی بررسی شود. در طی سال‌های اخیر سبک نگارش توضیحات محصول در سایت‌های فروشگاهی به طور کلی با شیوه‌های قدیم تغیر کرده و محتوا از “حالت آگاهی بخشیدن و معرفی” به “متقاعد کردن و اعتمادسازی” تبدیل شده است. بنابراین برای تولید محتوای تخصصی و حرفه‌ای نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • ابتدا مخاطبان خود را به ۲ دسته مخاطب آگاه و مخاطب غیر آگاه تقسیم بندی کنید. سپس با توجه به درصد مخاطبانتان به تقسیم بندی محتوا به محتوای عمومی و محتوای تخصصی بپردازید.
  • هرچند که حجم محتوا بر اساس نوع محصول تعیین می‌شود، اما تا جای امکان چکیده مطالب را به صورت بند و یا بخش جداگانه و در دسترس لحاظ کنید.
  • انتخاب لحن مناسب و شیوه بیان تا حد زیادی به نوع مخاطبانتان و استراتژی کلی سایت بستگی داشته و برای اینکار اصول یکپارچه سازی را در نظر داشته باشید.
  • انتخاب منبع مناسب برای بازنویسی و یا ترجمه را با حساسیت بالایی انجام دهید.

قیمت تولید محتوا برای سایت فروشگاهی

 

قیمت تولید محتوا برای سایت‌های فروشگاهی با توجه به حجم محتوای مورد نیاز و منبع تعیین می‌شود. به طور کلی حداقل محتوای متنی لازم برای سایت فروشگاهی مقدار ۳۰۰ کلمه بوده و از نظر قیمتی برای نگارش این حجم مبلغی حدود ۴ تا ۱۰ هزار تومان را در نظر داشته باشید. البته این قیمت برای مجموعه مارکت پیما بوده و افراد آزادکار و به اصطلاح  Freelancer  قیمت های متفاوتی را با توجه به تخصص خود پیشنهاد می‌دهند. برای استفاده از این افراد می‌توانید به سایت‌های استخدامی و یا سایت‌های ارائه دهنده خدمات پروژه‌ای مراجعه نمایید.


برای تولید محتوای سایت فروشگاهی این نکات را در نظر داشته باشید !

 

  • رعایت نکات سئو و به کاربردن کلمات کلیدی به هیچ وجه نباید در زیبایی و روان بودن متن مشکل ایجاد کند.
  • حجم محتوا باید با توجه به نیاز مخاطب باشد. درج محتوای اضافی و تخصصی باید در جایگاه مشخص و پس از توضیحات اجمالی قرار گیرد.
  • اغراق در نوع بیان و عدم رعایت بی طرفی در شرح معایب و مزایای یک محصول، انجام پروسه اعتماد سازی را به خطر می‌اندازد.
  • با وجود سایت‌های فروشگاهی فراوان بدون شک سایتی برنده است که محتوای مناسب تری داشته باشد.


تولید محتوا برای سایت فروشگاهی شما با قیمتی مناسب و زمان تحویل کوتاه !

 

اگر به دنبال تیم حرفه‌ای تولید محتوا برای سایت خود هستید، گروه تولید محتوای مارکت پیما برای انجام یک پروژه بلند مدت و موفقیت آمیز در خدمت شما خواهد بود.  اعضای گروه تولید محتوای مارکت پیما در حوزه‌های مختلف مرتبط با بازاریابی محتوا و سئوی سایت به طور کامل آموزش دیده و پیش از شروع کار نیز تفاهم مشترک کاری ایجاد خواهد شد. زمان تحویل محتوا نیز با توجه به حساسیت و رقابتی بودن فعالیت شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت گرفته و نظم کاری به طور کامل حفظ خواهد شد.

 برای مشاهده نمونه کار مشابه با حوزه کاری خود و همچنین مطرح نمودن سؤالاتتان می‌توانید از طریق درگاه‌های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید.

 

شماره تماس:   ۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۸

فرم تماس با ما

ایمیل: Info@marketpeima.com