Skip links

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام

خیلی سریع بریم سر اصل مطلب، اگر نیاز به عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام دارید و یا از شرکت و محل کارتون میخواید «عکس مخاطب پسند» تهیه کنید، تیم عکاسی ما در خدمت شماست. عکاسی برای اینستاگرام رو ما به ۳ صورت برای شما انجام میدیم. عکاسی در استودیو – عکاسی در محل – عکاسی محیط باز

برای یه شروع یه صحبت دوستانه در این خصوص در خدمتتون هستم

رهام نعمتی ۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۶

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام یا عکاسی صنعتی به چه معناست؟

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام نوعی از عکاسی است که در آن کسب ‌و کارها تصاویر با کیفیتی از محصولات یا خدمات خود برای تبلیغ، بازاریابی و فروش ارائه می ‌کنند. از آنجایی که عکاسی تبلیغاتی ارتباط نزدیکی با فروش یا اداره یک شرکت دارد، یکی از بخش های بسیار تاثیرگذار یک کسب و کار است. یک پروژه تبلیغاتی مناسب این فرصت را به برند شما می دهد تا با ایجاد هیجان در مورد انتشار جدید یک محصول یا خدمات، با مخاطبان شما درگیر شود. استفاده درست از عکاسی تبلیغاتی می تواند کل کارهای یک کمپین تبلیغاتی را به نتیجه برساند.

امروزه دنیای تجارت در فروش آنلاین و در شبکه های اجتماعی، قواعد خاص خود را دارد. تمامی برندها و شرکت ها می خواهند محصولات و خدمات خود را به شکلی جذاب به نمایش بگذارند. همچنین اطمینان حاصل کنند که مشتریان خود را جذب می کنند. اینجاست که عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی وارد عمل می شوند. برای برتری در این زمینه، باید با هوشمندی و بهره از انتخاب تیم حرفه ای، از رقبای خود پیشی بگیرید.

مجموعه مارکت پیما ، یک مجموعه تخصصی تبلیغاتی است که در تمام مراحل برای طراحی وبسایت، در کنار شماست. این مجموعه، از ابتدا با ایده پردازی مطابق نظر مراجعان، طراحی وبسایت، تولید محتوا، انجام عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام و ساخت تیزر و… تمام نیازهای مجموعه های متقاضی را برطرف می سازد. در این مقاله که توسط تیم مارکت پیما آماده شده، به بررسی عکاسی تبلیغاتی و ابعاد مختلف تاثیرگذاری آن می پردازیم.

عکاسی تبلیغاتی چیست؟

همه چیز در مورد اولین برداشت است و عکس ها، راهی عالی برای جلب توجه مخاطب هستند. شما می توانید 500 ایمیل در روز ارسال کنید، اما یک عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام می تواند همه چیز را مطابق نظر شما تغییر دهد.

وقتی به یک تبلیغ نگاه می کنید، اولین چیزی که متوجه آن می شوید چیست؟ اگر مانند اکثر مردم هستید، ابتدا متوجه تصاویر می شوید. اغلب اوقات، تصاویر موجود در یک آگهی همان چیزی است که چشم افراد را به سمت آن جلب می کند. این تصاویر معمولاً تعیین می کنند که آیا افراد به مطالعه آگهی ادامه می دهند یا خیر. کیفیت عکاسی در تبلیغات اغلب می تواند شانس افزایش مصرف کنندگان را به شدت افزایش دهد. عکاسی تبلیغاتی شامل گرفتن عکس از محصولات یا خدمات است.

این عکس ها باید بسیار با کیفیت، جذاب، جالب و چشم نواز باشند. آنها نه تنها باید باعث شوند که توجه مصرف کنندگان نسبت به آن جلب شود، بلکه باید مصرف کنندگان را به خرید محصول یا خدمات ترغیب کنند. چند راه وجود دارد که از محصولات و خدمات می توان برای تبلیغات عکس گرفت. عکس های تبلیغاتی اغلب در تبلیغات آنلاین، بیلبورد، موبایل و حتی تلویزیون استفاده می شود. این عکس ها ممکن است در روزنامه ها و مجلات نیز نمایش داده شوند.

انواع عکاسی تبلیغاتی ویژه فضای مجازی

  • عکاسی محصول مطابق نگاه مخاطبان اینستاگرام

عکاس محصول با ثبت تصاویر محصولات یا خدمات و استفاده از آنها در وب سایت ها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی برای افزایش فروش سروکار دارد.

 

  • عکاسی سبک زندگی ویژه سوشال مدیا

در عکاسی سبک زندگی، تصویری ایجاد می‌شود که محصول یا خدماتی را که اغلب در سبک زندگی سوژه ادغام شده است، به نمایش می‌گذارد.

 

  • عکاسی املاک

یک عکاس تبلیغاتیِ املاک و مستغلات، تصاویری چشم نواز از املاک و فضاهای داخلی ایجاد می کند.

 

  • عکاسی تجاری مناسب محیط اینستاگرام

این ژانر از عکاسی تصاویری از محصولات یا خدمات را برای اهداف تجاری ثبت می کند. از این رو در بیلبوردها، پوسترها، صفحات مجلات، تبلیغات آنلاین، کاتالوگ محصولات و غیره استفاده می شود.

ویژگی های عکس های تبلیغاتی باکیفیت

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام باکیفیت و چشم نواز هستند به طوری که پیام برند از طریق مشتریانی که با تبلیغ درگیر هستند، ارائه می شود. عصر دیجیتال راه‌حل‌های مؤثری را معرفی کرده است که می‌تواند از قدرت ذاتی تبلیغات عکس استفاده کند و آنها را برای توجه بیشتر به مخاطبان گسترده‌تر نشان دهد.

عکس های تبلیغاتی که به صورت وایرال پخش می شوند، تعادل کاملی را بین ایجاد انتظار و تشویق به تعامل برقرار می کنند. برای این عکس ها، شرکت ها باید مخاطبان هدف خود را بشناسند. توجه داشته باشید که عکس های تبلیغاتی، به راحتی می توانند به ارزش ها و علایق مخاطبان ضربه بزنند و به جای جذب مخاطبان، آنها را از دست بدهند.

در عوض یک پروژه عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام و یا عکاسی صنعتی با کیفیت، کنجکاوی مخاطبان را بر می انگیزد. همچنین توضیحاتی را در مورد این شرکت ارائه خواهد کرد که با چیزی به جز عکس و تصویر، قابل بیان نیستند.

 

چرا محتوای عکاسی برای مشاغل اهمیت دارد؟

یک تصویر به راحتی می تواند به اندازه یک متن که خواندن آن 5 دقیقه طول می کشد، اطلاعات را با مخاطبان به اشتراک بگذارد. تفاوت این است که عکس، این کار را بسیار سریعتر و با جذابیت بالاتر انجام می دهد. عکس های تبلیغاتی به ایجاد هیجان در بین مخاطبان شما کمک می کنند.

اگرچه عکاسی تبلیغاتی یا عکاسی صنعتی ابزارهای جدیدی برای معرفی شرکت ها و محصولات نیستند، اما همچنان بهترین ابزار برای جذب مخاطبان هستند. عکس های تبلیغاتی به دلایل زیر، برای برندها اهمیت دارند.

انتقال پیام با سرعت بالا

عکاسی تبلیغاتی برای اینستاگرام نباید پیچیده و وقت گیر باشند. نیازی نیست صد نکته کوچک در تصویر اضافه کنید و از مشتریان بخواهید یک پازل را حل کنند. یک تصویر حرفه ای، می تواند کار بسیار خوبی را برای ارسال پیام برند انجام دهد.

افزایش آگاهی از برند

یک عکس تبلیغاتی، نمونه ای از شرایط و وضعیت کاربر هنگام استفاده از محصول یا خدمات را نشان می دهند. این امر یک مزیت بزرگ برای شرکت ها در جهت کمک به ایجاد آگاهی از برند است. عکس های تبلیغاتی را می توان برای انتقال لحن و صدای برند تغییر داد. بنابراین انتشار تبلیغات متعدد با رنگ های ثابت و پیام های مشابه، می تواند به ایجاد آگاهی از برند کمک کند. گاهی بهتر است در عکسهای تبلیغاتی از یک المان مشخص و قابل تشخیص نیز استفاده کنید.

قابل استفاده در شرایط مختلف

عکس های تبلیغاتی برای دنیای رسانه های اجتماعی ساخته می شوند. عکسها تطبیق پذیری زیادی دارند و به راحتی در بسیاری از پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی قابل اشتراک گذاری هستند. با استفاده مجدد از عکسها، برندها شانس بسیار بیشتری برای ایجاد تبلیغات در مورد محصول یا خدمات جدید خود و در نهایت، کل جامعه طرفدارانشان دارند.

بازخورد مخاطبان هدف

اگرچه عکسهای تبلیغاتی برای مخاطبان شما انتظار ایجاد می کنند، اما به عنوان نوعی تعامل نیز عمل می کنند. استفاده از بازخورد بینندگان به یک برند این امکان را می دهد که محصول یا خدمات خود را قبل از انتشار تنظیم کرده و مخاطبانی را ایجاد کنید که محصول یا خدمات جدید را بسیار بیشتر دوست دارند.

الهام بخش

به همان اندازه که کلمات می توانند توصیفی باشند، برای متقاعد کردن مردم به خرید محصولات شما کافی نیستند. اگر واقعاً می خواهید تبلیغ کنید، یک تصویر می تواند هزاران کلمه در مورد محصول شما و حتی بیشتر در مورد برند شما صحبت کند. زمانی که مشتریان بالقوه بتوانند واقعاً ببینند محصولشان چه شکلی است یا سبک زندگی که قصد فروش آن را دارید، چگونه است؛ ممکن است وسوسه شوند که آن را بخرند.

اجرای پروژه عکاسی تبلیغاتی ویژه اینستاگرام

عکس تبلیغاتی باید مخاطب را به شناخت بیشتر محصول شما دعوت کند. اجرای یک استراتژی و کمپین بازاریابی می تواند یک کار دلهره آور باشد، اما با داشتن یک عکاس تبلیغاتی خوب، می توانید توجه مشتریان هدف خود را جلب کنید.

تبلیغات یک فرآیند پیچیده و چند مرحله ای است. یک تیم تبلیغاتی شامل تمامی افراد و بخش هایی است که در اجرای کمپین های تبلیغاتی موفق نقش دارند. تیم های تبلیغاتی در واقع از چندین تیم کوچکتر تشکیل شده اند که در مراحل مختلف با هم کار می کنند. برای هرچه بهتر شدن پروژه های تبلیغاتی، لازم است تمام اعضای این تیم های کوچکتر، حرفه ای بوده و به نحو موثری با یکدیگر همکاری کنند.

مجموعه مارکت پیما، مجموعه ای حرفه ای است که از افراد متخصص و تحصیلکرده در انواع زمینه های تبلیغات، بهره می برد. این گروه، در تمامی مراحل با نظر و خواست متقاضی پیش می رود تا مطمئن شود محصول نهایی مطابق با خواسته مشتری است.

گروه عکاسی و تولید محتوای مارکت پیما

تبلیغات مهم ترین ابزار برای فروش محصولات یا ارائه خدمات به عموم مردم است. چرا که تبلیغات و مراحل آن، شامل هدف قرار دادن مخاطب، تاثیر بر روی آنها و به اشتراک گذاری محصولات با استفاده از کانال های اجتماعی مختلف است.

مجموعه مارکت پیما می تواند این مهم را به بهترین شکل برای مجموعه های متقاضی انجام بازاریابی در انواع شبکه های اجتماعی، فراهم کند. پروژه های عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی که توسط مارکت پیما انجام می شوند، پروژه های حرفه ای و قابل توجهی هستند که توسط تیم متخصص مارکت پیما، طراحی و تولید می شوند. مارکت پیما، پروژه های عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی را هم در محل برند و هم در استودیو (بنا به درخواست متقاضی و نوع پروژه) انجام می دهد.

ویژگی های اصلی گروه مارکت پیما عبارتند از:

  • دارا بودن بهترین تجهیزات برای تصویربرداری و دیگر مراحل تکمیل پروژه های عکاسی
  • بهره بردن از تیم عکاسی تحصیل کرده در همین زمینه
  • انجام پروژه های بزرگ تبلیغاتی و صنعتی در استودیوی مجهز و کامل
  • قیمت مناسب نسبت به دیگر رقبا

نظر دهید