Skip links

تیم حرفه ای برای فیلم برداری تبلیغاتی

تیم حرفه ای برای فیلم برداری تبلیغاتی

تیزر ویدیویی یا فیلم برداری تبلیغاتی برای اهداف مختلفی ساخته می‌شود. تیزر‌ها می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله اینستاگرام، آپارات، یوتیوب و … به اشتراک گذاشته شوند. هدف اصلی ساخت تیزر، تبلیغات است. صاحبان کسب و کار با اسفاده از تیزر ویدیویی محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند و مخاطبین را تحت تاثیر قرار می‌دهند. ویدیو باید طوری ساخته شود که به صورت جمع بندی و خلاصه، نکات مهم را به شکل جذاب و کاربردی بیان کند. ویدیو باید جذابیت‌های بصری داشته باشد و مخاطب را وادار کند که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر برود. برای ساخت تیزر ویدیویی، نیاز به رعایت نکات خاصی است که به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا با بهترین تیزر ویدیویی، کسب و کار خود را رونق دهید.

جهت سفارش تیزر و فیلم برداری تبلیغاتی ، از طریق واتساپ و یا شماره درج شده در ارتباط باشید

فیلم برداری تبلیغاتی

برای فیلم برداری تبلیغاتی حرفه ای ، چه نکاتی اهمیت دارند؟

در ادامه لیست نکاتی را اورده‌ایم که باید در ساختن تیزر مورد توجه قرار بگیرند:

تیزر باید هدفمند ساخته شود

هدف خود را از ابتدا مشخص کنید. آیا می‌خواهید برند خود را بیشتر تبلیغ کنید؟ آیا می‌خواهید محصولات شما بیشتر به فروش برسند؟ یا اینکه یک شرکت تازه تاسیس هستید و می‌خواهید شرکت خود را معرفی کنید؟ همه این‌ها بر ساختار ویدیو و طراحی آن موثر هستند. داشتن هدف درست، بسیار مهم است زیرا بقیه مسیر ساخت تیزر را معین می‌کند. برای مثال اگر می‌خواهید که شرکت نوپای خود را به دیگران بشناسانید، تیزر باید با دقت بسیار بیشتری ساخته شود زیرا آینده شرکت شما را مشخص می‌کند. اولین تیزر باید طوری باشد که همیشه در ذهن مخاطب باقی بماند.

فیلم‌نامه بنویسید و روند داستان را مشخص کنید

ساخت تیزر باید مرحله به مرحله و بر اساس فیلم‌نامه صورت بگیرد تا منظم و یکپارچه باشد. فیلم نامه باید دقیق و با جزئیات کامل نوشته شود تا در هنگام ساخت هیج نکته‌ای از قلم نیفتد. اگر می‌خواهید ساخت تیزر ویدیویی خود را به نیم حرفه‌ای ما بسپارید، لازم است جزئیات ویدیوتان را به ما بگویید تا آن‌ها را در فیلم نامه لحاظ کنیم. فیلم نامه باید سیر منطقی داشته باشد، با یک مقدمه شروع شود و در آخر جمع بندی داشته باشد.

برای مثال اگر قصد دارید خرید محصولتان را پیشنهاد کنید، ابتدا به مشکلی اشاره کنید که در نبود محصولتان ایجاد می‌شود. سپس بیان کنید که چطور باید این مشکل را حل کرد و در نهایت با ایجاد احساس نیاز در بیننده، محصول را معرفی نمایید.

برای کاربران جذاب باشد

از عناصری استفاده کنید که مخاطب را جذب می‌کنند. رنگ‌ها و طرح‌هایی که جلب توجه می‌کنند، لباس‌ها و پشت زمینه‌ها همگی باید طوری به کار روند که در یک ترکیب هماهنگ، برای مخاطب جذاب باشند. بازیگران باید حالات چهره خود را طوری تنظیم کنند که مخاطبین احساسات منتقل شده توسط آن‌ها را کاملا درک کنند. بازیگران ویدیو باید بتوانند احساس شادی، غم، هیجان و … را مستقیما به مخاطب انتقال دهند.

عنصر دیگری که برای افزایش جذابیت تیزر به کار می‌رود، استفاده از نکات فرهنگی و کمدی مرتبط با فرهنگ آن مردم است. برای مثال، وقتی در ایران تیزر ویدیویی می‌سازید نهایت استفاده را از مناسبت‌ها، نکات فرهنگی و … داشته باشید تا بر مردم اثر بگذارید.

مدت زمان تیزر باید معین باشد

تیزر نباید خیلی کوتاه یا خیلی طولانی باشد، بلکه باید به طور خلاصه، مفید و کاربردی اطلاعات را به مخاطب برساند. ویدیو نباید آنقدر طولانی ساخته شود تا حوصله مخاطب را سر ببرد و باعث کاهش تمرکز او بشود. مخاطب مدت زمان کوتاهی می‌تواند روی یک ویدیو تبلیغاتی تمرکز کند، پس باید مدت زمان ویدیو را در ساخت تیزر ویدیویی در نظر بگیرید.

بر اساس بودجه تیزر بسازید

ساخت تیزر می‌تواند بسیار هزینه‌ بر باشد‌. هر چه تعداد بازیگران بیشتر شود و پیچیدگی‌های ویدیو بالاتر رود، هزینه‌ها نیز بیشتر می‌شوند. اگر از گرافیک بالا و 3D effects  استفاده می‌کنید، بدانید که هزینه‌ها افزایش خواهند یافت. قبل از اقدام به ساخت ویدیو برآوردی از هزینه‌ها داشته باشید. برای این کار می‌توانید از یک کارشناس کمک بگیرید و در صورتیکه مایل باشید می‌توانید هزینه ساخت ویدیو را به حداقل برسانید‌.

نیاز نیست برای ساخت تیزر خوب حتما پول زیادی خرج کنید، کافی است خلاقیت را با مهارت ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید‌‌.

بستر انتشار تیزر خود را مشخص کنید

برای اگر می‌خواهید فیلم برداری تبلیغاتی خود را برای بستر شبکه های اجتماعی انجام دهید لازم است تا مدیوم مخاطبان را درنظر بگیرید. هر پلتفرمی قوانین خاص و ساختار ویژه‌ای دارد و ساخت ویدیو باید بر اساس این دو مورد صورت بگیرد‌. بهترین راه برای اینکه مطمئن شوید ویدیو مناسب پلتفرم انتخابی است، الگو گرفتن از تبلیغات دیگران و توجه به قوانین بستر انتشار ویدیو است. همچنین می‌توانید از کارشناسان حرفه‌ای کمک بگیرید تا ویدیو به موفقیت کافی در بسترهای مختلف برسد.

 

مزایای ویدئو تبلیغاتی چیست؟

فیلم برداری تبلیغاتی یک روش جذب مخاطب است. تیزر یک ویدیو جذاب است که جنبه تبلیغاتی دارد. اگر سایر ر‌وش‌های تبلیغاتی را امتحان کرده‌اید و به نتیجه نرسیده‌اید، تیزر را امتحان کنید. تیزر می‌تواند در کنار سایر روش‌های تبلیغاتی نیز به کار رود تا کسب و کار شما به شکل گسترده‌ای شناخته شود‌.

در دنیای امروزی که رقابت بین کسب و کارها بسیار شدید است، ساخت تیزر ویدیویی با کیفیت قدم مهمی برای پیشرفت محسوب می‌شود‌. شما می‌توانید ویدیو را در پیج اینستاگرام خود قرار دهید با آن  را در انواع کانال‌ها بگذارید. پس از ساخت تیزر تا حد ممکن آن را نشر دهید و اثرات شگفت آور آن را ببینید. ویدیو یک ابزار قدرتمند در جذب مشتری است، کافی است که این ویدیو اصولی ساخته شود.

سخن آخر درباره ساخت تیزر ویدیویی

ساخت تیزر ویدیویی را به تیم حرفه‌ای ما بسپارید. طراحان و گرافیست‌های مجرب ما در کوتاه‌تریم زمان ممکن، با کیفیت‌ترین، کاربردی‌ترین و جذاب‌ترین تیزر را برای شما می‌سازند‌. همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. ما ابتدا به سخنان شما گوش می‌دهیم، کاملا بر اساس اهداف و سلیقه شما پیش می‌رویم و شما را در جریان کار می‌گذاریم. کافی است به ما اعتماد کنید تا جذاب‌ترین تیزر تبلیغاتی را به شما تحویل دهیم‌.

نظر دهید