Skip links

8 ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام

8 ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام

8 ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام

مدیریت اینستاگرام


امروزه اینستاگرام، با میلیون ها کاربر از سراسر جهان، رسانه ای بسیار موثر برای اهداف تجاری و بازاریابی است. مدیریت بهینه و حرفه ای صفحه اینستاگرام می‌تواند یکی از عوامل رشد برند و کسب و کار شما باشد. برای دستیابی به این هدف، باید از نرم افزارهای جانبی و ابزار های اینستاگرام استفاده کنید. در این قسمت از مجموعه آموزش های مارکت پیما تعدادی از ابزارهای مفید و کاربردی برای بازاریابی و مدیریت اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد. در صورت نیاز به ادمین برای مدیریت اینستاگرام، با ما تماس بگیرید. 


مدیریت اینستاگرام


Link tree

اینستاگرام به شما اجازه می دهد که فقط آدرس یک وب سایت را در قسمت Bio صفحه خود وارد کنید. این موضوع برای بعضی کاربران محدودیت هایی ایجاد می‌کند. ممکن است شما بخواهید ادرس وب سایت ، وبلاگ و کانال تلگرام خود را نیز را به کاربران نشان بدهید. نرم افزار link tree  این  امکان را فراهم می کند تا در قسمت bio بتوانید چند لینک را ثبت کرده و بازدیدکنندگان صفحه خود را به این آدرس ها هدایت کنید. با این روش بک لینک های ارزشمندی نیز برای سایت خود ایجاد کرده اید.


Later gramme

 با به کارگیری نرم افزار later می توانید برای ارسال پست های جدید در آینده  برنامه ریزی کنید. این نرم افزار برای کاربرانی که مدیریت اینستاگرام چند اکانت را به عهده دارند، می‌تواند بسیار مفید باشد. می‌توانید عکس ها و ویدئو های مورد نظرتان را وارد لیست برنامه کرده و نرم افزار طبق زمان بندی دلخواه شما آنها  را در اینستاگرام منتشر می‌کند.

 

 


Hoot Suit

به وسیله نرم افزار hoot suit   می‌توانید به سادگی به مدیریت اینستاگرام خود بپردازید. امکان پست تصاویر بر اساس زمان بندی دلخواه شما، کار با اکانت های پنج شبکه اجتماعی، نمایش اطلاعات اکانت ها در قالب نمودار،  نمایش کاربران بر اساس هشتگ، کلمه کلیدی و موقعیت جغرافیایی از قابلیت های این نرم افزار است.

 


Instagram Feed WD

ممکن است بخواهید پستی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنید ، در وبسایتتان نیز ثبت و نمایش داده شود. نرم افزار Instagram Feed WD یکی از بهترین ابزارهای اینستاگرام برای انجام این کار است؛ با این نرم افزار، با چند کلیک و به سادگی می توانید پست های اینستاگرام خود را در وب سایتتان نیز منتشر کنید.


Combin

یکی از بهترین ابزارهای اینستاگرام برای توسعه کسب و کار و افزایش تعداد فالوئرهای واقعی، نرم افزار combin است. قابلیت جستجوی پیشرفته بر اساس هشتگ، موقعیت جغرافیایی و نام کاربری، قابلیت شناسایی کاربران هدف و فالوئرهای صفحات رقیب شما و امکان کار با چند اکانت ، از امتیازات این نرم افزار است. با استفاده از combin  میتوانید به صورت بهینه و هدفمند با کاربران خود در ارتباط باشید.


Insta follow

این نرم افزار کم حجم و پر طرفدار  می تواند برای کاربرانی که صفحاتی با تعداد فالوئرهای بالا دارند، بسیار کارآمد باشد. مشاهده تعداد فالوئرها، دیدن پروفایل کاربران، شناسایی فالوئرهای مشترک با دوستان و مشاهده کسانی که شما را آنفالو کرده اند، از قابلیت های این نرم افزار پرطرفدار در مدیریت اینستاگرام است.


Social insight

با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید اکانت اینستاگرام خود را دقیقا بررسی کنید. Social insight از بهترین ابزارهای اینستاگرام برای بررسی رشد صفحه اینستاگرام شماست. تعداد کل فالوئر ها، جدیدترین فالوئر ها، فالوئر های از دست رفته، زمان بیشترین بازدید پست جدید و … از جمله اطلاعاتی است که با این نرم افزار به دست می آورید. می توانید کاربران را بر اساس هشتگ و منطقه جغرافیایی نیز مشاهده کنید.


Social drift

نرم افزار Social Drift یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت اینستاگرام به منظور افزایش فالور واقعی است. این نرم افزار ضمن حفظ امنیت اکانت شما، به صورت شبانه روزی در بک گراند سیستم عامل گوشی فعالیت می‌کند. گزارشات ماهانه و هفتگی به شما کمک می کند تا میزان رشد صفحه اینستاگرام خود را به طور دقیق بررسی کنید. با استفاده از هوش مصنوعی و فیلترهای هوشمند social drift می توانید کاربران خود را بر اساس هشتگ، نام کاربری و منطقه جغرافیایی، مشاهده کرده و برای جذب آن ها بهتر برنامه ریزی کنید.


جهت استفاده از خدمات مارکت پیما، برای راه‌اندازی، مدیریت و تولید محتوای اینستاگرام، با ما در ارتباط باشید.

 

8 ابزار کاربردی در مدیریت اینستاگرام

منبع: بخش شبکه‌های اجتماعی مارکت پیما

به قلم: محمد صادق ملایری

نظر دهید