Skip links

مشاوره بازاریابی دیجیتالی

مشاوره بازاریابی دیجیتالی

شروع بازاریابی دیجتال برای هر کسب و کاری نیاز به راهبر صحیح و استراتژی کارآمد دارد. هر کسب و کاری در هر مرحله از توسعه، به مشاوره بازاریابی دیجیتالی نیاز خواهد داشت. مشاوره بازاریابی دیجیتالی «مارکت پیما» در قالب جلسات حضوری و آنلاین همچنین پلن مکتوب به متقاضیان گرامی ارائه می‌شود. مشاوره بازاریابی دیجیتال در موارد زیر به شما کمک خواهد کرد:

۱- تشکیل و توسعه بستر دیجیتال

۲- تدوین استراتژی بازاریابی دیجیتال

۳- تحقیق بازار و بررسی رقبا

۴- تدوین استراتژی محتوا و راهبر محتوایی

۵- طراحی کمپین تبلیغاتی در بستر وب و شبکه‌های اجتماعی

۶- طراحی فرآیند فروش با محوریت جذب در فضای دیجیتال

۷- بازاریابی داده محور ( Data Driven Marketing)

۸- آنالیز داده و تصحیح فرآیند

برای شروع مشاوره بازاریابی دیجیتالی تنها کافیست با شماره زیر در ارتباط باشید. در ساعات غیر اداری از طریق پیام واتساپ در خدمت شما خواهیم بود.

۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۸ رهام نعمتی 

 

مشاوره بازاریابی دیجیتالی یکی از نیازهای اساسی برای بدست آوردن سهم بیشتر از بازارهای  پیچیده و تخصصی امروزی محسوب میگردد. افراد زیادی هستند که برای افزایش فروش و جلب مشتریان بیشتر در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کرده و تلاش بسیاری میکنند. اما بسیاری از افراد به دلایل مختلفی موفق به افزایش فروش خود نمیشوند. توصیه کارآفرینان موفق به این افراد استفاده از افراد موفق مشاوره بازاریابی دیجیتالی  است.

هدف از انجام مشاوره بازاریابی دیجیتالی، در درجه اول، رفع مشکلات فروش و بالا بردن نسبت تبدیل مشتریان بالقوه به مشتریان فعال و وفادار است. مشاورین مارکتینگ میتواند با استفاده از پتانسیل‌های نهفته در کسب و کارتان، به شما در افزایش آمار فروش و در نهایت بالاتر رفتن سودتان کمک کنند.

مارکت پیما، یکی از مجموعه های حرفهای در زمینه مشاوره بازاریابی دیجیتالی بشمار می‌رود. ما با کمک تیم‌های متخصص خود، علاوه بر برنامه ریزی و تدوین استراتژی دقیق بازاریابی، در تمام مراحل اجرا و مدیریت کمپ های تبلیغاتی شما نیز سهیم خواهیم بود.

مشاور بازاریابی  دیجیتال کیست؟

مشاور بازاریابی، در حقیقت شخص با تحصیلات آکادمیک است. مشاور علم و تجربه چندین ساله خود را برای رفع موانع فروش و هموار نمودن مسیر موفقیتتان بکار می گیرد. شرکت‌ها و یا افرادی که مشاوره بازاریابی دیجیتالی انجام می دهند، در حقیقت روش درست استفاده از کانال‌ها و ابزارهای دیجیتالی و آنلاین را به خوبی می دانند. این افراد با استفاده از استراتژیها و فرمول های علمی و عملی، می توانند باعث افزایش تعداد مشتریان وفادار و راغب برای محصولات شما شوند. معمولا پس از اتمام هر پروژه بازاریابی دیجیتالی موفق، شما می بایست شاهد افزایش نسبت مشتریان خریدار به تعداد مشتریان بالقوه خود باشید.

شاخصه‌های یک دیجیتال کارکتر 

یک تیم مشاوره بازاریابی دیجیتالی حرفه ای، مجموعه ای از افراد آگاه و مجرب در حوزه بازاریابی محسوب می شود که به خوبی با ابزارهای مختلف دیجیتال مارکتینگ آشنا است. این تیم ها، به خوبی با معیارهای موفقیت در بستر اینترنت آشنا هستند و می دانند که چه بستر و پلتفرمی را برای چه نوع کسب و کاری انتخاب نماید.

به یاد داشته باشید، همه شبکه های اجتماعی برای فعالیت شما مناسب نیستند. هر کسب و کار تنها می بایست در فضاهایی سرمایه گذاری نماید، که مشتریانش در آنجا حضور دارند. تحلیل و آنالیز درست کسب و کار، شناسایی بازارهای هدف و پلتفرم های مناسب از مهمترین وظایف یک مشاور حرفهای بازاریابی محسوب میگردد.

اگر میخواهید از نتیجه کار یک تیم مشاوره آگاه شوید، تنها کافی است نگاهی به کارنامه قبلی او داشته باشید. به این نکته توجه کنید که پروژه ها و استراتژی های مارکتینگ قبلی یک تیم، به چه میزان سطح فروش متقاضیان را بالا برده است.

رزومه شرکتهای مشاوره بازاریابی دیجیتالی موفق، مانند تیم مارکت پیما، سندی محکم و معتبر برای عملکرد آینده ایشان محسوب می گردند.

مشاوره بازاریابی دیجیتالی

تیم مشاوره بازاریابی دیجیتال به شما چه خدماتی ارائه خواهد نمود؟

یک شرکت مشاوره بازاریابی دیجیتالی، به خوبی میداند که چگونه تعداد مخاطبینتان و مشتریان شما را در فضای مجازی افزایش دهد. امروزه مسیرها و روشهای زیادی در فضای اینترنت وجود دارند که به شرکتها در بالا رفتن آمار فروششان کمک میکنند.

برای مثال یک  مشاور حرفه ای:

 • با کمک موتورهای جستجو و ابزار سئو میتواند راهکارهای مناسبی برای بالا رفتن آمار بازدیدهای سایتتان ارائه نماید.
 • برای بالا بردن بازدیدهای شما در شبکه‌های اجتماعی (مانند اینستاگرام، فیس بوک و …) از هشتگهای مناسبی استفاده خواهد کرد.

یک تیم مشاوره خوب، در مرحله مطالعه به دنبال جمع آوری اطلاعات صحیح و تخصصی در مورد جامعه مشتریان شما است. تیم مشاوره مجرب، به خوبی میتواند  از این اطلاعات به صورت بهینه استفاده نماید.

البته وجه تمایز تیمهای مشاوره حرفهای با دیگران نیز در همین نکات نهفته است. یک تیم با تجربه به دنبال استفاده از نکات ظریف و فوتهای کوزهگری است. برای مثال، تنها یک تیم حرفهای، به ساعات بهینه انتشار پست شما اهمیت میدهد. تیمهای حرفهای در بخش مطالعاتی خود به دنبال بررسی رفتارها و عادات جامعه هدف شما، در پلتفرم‌های مورد نظرتان میگردند.

چرا به یک تیم مشاوره بازاریابی دیجیتال احتیاج داریم؟

ما در مارکت پیما معتقدیم، دنیای امروز یک دنیای کاملا حرفهای و تخصصی است. در دنیا بخش بندی شده امروزی، دیگر کسی نمی تواند ادعای تسلط به همه تخصص ها را داشته باشد. پس اگر به دنبال رسیدن به نتیجه مطلوب هستید، بهتر است در هر کاری از افراد متخصص و مجرب آن فن استفاده نمایید.

تیم مارکت پیما، یک مجموعه تخصصی است که با کار گروهی افراد مجرب و متخصص، میتواند به شما در رسیدن به هدفتان کمک نماید. مارکت پیما یک فرد مدعی نیست و معتقد به لزوم استفاده از متخصصین کارآزموده میباشد. در تیم مارکت پیما، هر یک از وظایف مشاوره بازاریابی دیجیتالی بر عهده یک تیم و یا نفر قرار داده شده است. تیم بازاریابی شبکه های مجازی، تیم بازاریابی محتوا، تیم بازاریابی ایمیلی، تیم تبلیغات، تیم های تولید محتوا و … هر یک وظایف خود را دارند و آن را به خوبی به انجام خواهند داد.

وظایف یک شرکت مشاوره دیجیتال مارکتینگ در مقابل کارفرما

همانطور که ذکر شد، هدف از انجام مشاوره بازاریابی دیجیتالی، بهینه سازی فرآیندهای مارکتینگ، بالا بردن آمار فروش آنلاین و کسب درآمد بیشتر برای کارفرما است. هر یک از مشاوران، برای رسیدن به هدف خود ممکن است از راهها و روشهای متفاوتی استفاده نمایند. اما انجام وظایف زیر جزو اصول اولیه کار محسوب میگردد:

 • مطالعه و بررسی بازارهای هدف و مشتریان بالقوه در فضای آنلاین
 • مطالعه دقیق عادات مشتریان بالقوه و بازار هدف در پلتفرمهای مختلف
 • تدوین استراتژی بازاریابی و تعیین مسیرهای ورود به دنیای دیجیتالی
 • برند سازی و برنامه ریزی برای اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در پلتفرمهای مورد نظر
 • مطالعه رفتار رقبا و بالا بردن بازدهی استراتژی‌های بازاریابی
 • برنامه ریزی و سناریو نویسی برای تولید محتوای مورد نیاز در کمپینگهای تبلیغاتی
 • مدیریت پروژههای بازاریابی و تصحیح اشتباهات تیم
 • ایجاد مسیرهای ارتباط موثر با مشتریان (مثل معرفی برند و محصولات در قالبهای داستانی، طنز و …)
 • ایجاد ارتباط صمیمانه با مشتریان و جمع آوری بازخوردها و نظرات دریافت شده از بازار برای تحلیل و مطالعات بعدی
 • سئو درست صفحات مجازی برند در فضای اینترنت و پلتفرمهای فضای مجازی
 • آنالیز و مطالعه دقیق بر روی وضعیت سایت
 • برنامه ریزی و ایجاد استراتژی آینده در مورد سئو برند
 • ایجاد لینکهای ارتباطی و بالا بردن سطح آگاهی مشتریان از برند شما
 • مدیریت تولید محتوای صوتی، تصویری، گرافیکی و متنی
 • تجزیه، تحلیل و ارزیابی دادهها بدست آماده از کمپین
 • بهبود نحوه تعامل با مشتریان
 • تشکیل باشگاه مشتریان
 • تدوین و برنامه ریزی برای برنامه های تشویقی و ترغیب مشارکت مخاطبین و مشتریان
 • تحلیل و سنجش میزان موفقیت سازمان در رسیدن به اهداف دیجیتال مارکتینگ

مشاوره بازاریابی دیجیتالی

آیا شما به مشاوره بازاریابی تبلیغاتی نیاز دارید؟

 در پاسخ به این سوال، ابتدا می‌بایست از خودتان بپرسید که آیا تا کنون توانسته اید سهم خوبی از بازار هدفتان را کسب نمایید؟ آیا مشتریان بالقوه شما، نام برندتان را شنیده اند و با شما آشنا هستند؟ آیا تلاشها و هزینه های تبلیغاتی شما اثر بخش بوده است؟

اگر پاسخ سوالات بالا شما را قانع نمی کند، توصیه می کنیم با یک تیم مشاوره بازاریابی تبلیغاتی حرفهای در ارتباط باشید. به اعتقاد مارکت پیما، همه کسب و کارها (خرد یا بزرگ) برای تدوین و انتخاب استراتژی مناسب تبلیغاتی و ورود به بازار، بهتر است از یک مشاور مجرب استفاده کنند تا هزینه و زمان خود را تلف نکنند.

به یاد داشته باشید، فضای اینترنت یک بازار بالقوه و بزرگ برای محصولات و خدمات شما محسوب می گردد. تنها راه درست برای دستیابی به این بازار، انتخاب یک استراتژی مطالعه شده و کمک گرفتن از یک تیم اجرایی قوی است. به کمک یک تیم مشاوره بازاریابی دیجیتالی خوب میتوانید با صرف کمترین زمان و پول، آمار فروش محصولات خود را چندین برابر کنید.

انجام مشاوره بازاریابی دیجیتال چه مزایت‌هایی برای شما به همراه خواهد داشت؟

مارکت پیما به مخاطبین خود توصیه می کند، در ابتدای راه به فکر استفاده از مشاوره بازاریابی دیجیتالی و بطور کلی همکاری با افراد خبره و صاحب فن باشید. در بازار رقابتی امروز، ارزش زمان به مراتب بیشتر از پول است. پس کسانی موفقتر عمل میکنند که زودتر وارد فضای بازار شده و سهم بیشتری از بازار را بدست می آورند.

شما با استفاده از یک تیم مشاوره بازاریابی دیجیتالی می توانید هر چه زودتر به یک برنامه ریزی و پلن مشخص در فضای آنلاین و دنیای دیجیتال مارکتینگ دست یابید. همچنین مشاورین مجرب می توانند به خوبی با برآورد زمان و هزینه انجام پروژه های مارکتینگ، شما را آماده حضور در این مسیر نمایند.

کلام آخر

دنیای دیجیتالی امروز، یک فضای پیچیده و تخصصی است که قابلیت های زیادی را برای کسب درآمدهای بزرگ در اختیار همگان قرار می دهد. اما استفاده از این پتانسیل، مستلزم همکاری با افراد حرف های و متخصصی است که دانش و تجربه آن را دارند.

مارکتینگ پیما، مجموعه ای از متخصصین و افراد مجرب در زمینه مشاوره بازاریابی دیجیتالی است که تا کنون توانسته رضایت مشتریان زیادی را جلب نماید. ما در مارکت پیما خود را مقید به انجام وظایف زیر میدانیم:

 • مطالعه بازارها
 • بررسی جامعه هدف مشتریان
 • یافتن بهترین پلتفرم‌های و بسترهای موجود در فضای اینترنت برای کسب و کار شما
 • مطالعه عادات مشتریان هر کسب و کار، در هر یک از پلتفرمهای اجتماعی (مثل ساعات حضور، موضوعات مورد علاقه، ترندها و …)
 • تدوین استراتژی بازاریابی
 • مدیریت اجرای کمپین‌های مارکتینگ
 • مدیریت تولید محتوا
 • مدیریت صفحات مجازی
 • و دیگر اقدامات مدیریتی و اجرایی لازم

نتیجه همکاری با تیم مارکت پیما، افزایش تعداد مشتریان، تعییین و شناسایی اهداف جدید در بازار، داشتن برنامه مشخص مارکتینگ و تسلط بر وضعیت رقبای شما در بازار خواهد بود.

با ما، بازار را به گونهای متفاوت تجربه خواهید نمود.

نظر دهید