Skip links

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

 

شرکت های خدماتی مانند طراحی داخلی، که برای اعتماد سازی نیاز به ارائه نمونه کار دارند، از طریق تولید محتوا مناسب متنی و تصویری، می‌توانند بازاریابی اینترنتی را به طور موثری به انجام رسانده و عایدات فراوانی از این طریق داشته باشند.

بازاریابی اینترنتی این گونه خدمات، نیاز به تولید محتوایی تخصصی و جذاب دارد که توامان شامل متن و تصویر باشد. از طرفی برای اینکه محتوای این مجموعه­‌ها خاصیت جذب و اعتمادسازی داشته باشد، لازم است برنامه و استراتژی دقیقی برای وبسایت و شبکه اجتماعی این شرکت­ها طراحی شود. با ما همراه باشید تا خدمات تخصصی مارکت پیما برای بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی را بررسی نماییم. در صورتی که وقت کافی برای مطالعه متن را ندارید، از طریق شماره درج شده در انتهای متن در خدمت شما خواهیم بود.


بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی


از 0 تا 100 بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

 

مارکت پیما استراتژی دقیق و اختصاصی را با توجه به تمامی مولفه‌های موثر در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما، طراحی می‌نماید. این استراتژی با بررسی دقیق نیاز مخاطب، فعالیت رقیبان و بهترین شیوه بازخورد در کوتاه مدت، طراحی می‌شود. تیمی که برای تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی مربوط به شما در اختیارتان قرار می‌گیرند، به صورت بیست و چهار ساعته فعال هستند و تمامی کارهای لازم را برای بازاریابی اینترنتی شرکت شما انجام می‌دهند.

 

 • تعیین استراتژی بازاریابی اینترنتی
 • تعیین استراتژی ساخت محتوا
 • تحقیق و تحلیل رقیبان و بازار هدف
 • اجرای تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
 • تحلیل عددی بازخورد

 

 

از عکس برداری از محل و ساخت تیزر تا تولید محتوا متنی

 

یک شرکت طراحی داخلی اعتبار خود را از نمونه کارهایش می‌گیرد و برای جذب و اعتماد سازی، نیاز به محتوای منحصر به فرد و تاثیر گذار دارد. گاهی ممکن است به علت عدم رعایت اصول عکاسی و پایین بودن کیفیت تیزرها و تصاویر، کار خوب شما دیده نشود و مخاطبان آن را چندان حرفه ای قلمداد نکنند. تیم مارکت پیما با انجام عکاسی و تصویربرداری کاملا حرفه ای از مجموعه و نمونه کارهای شما و ساخت تیزر حرفه ای تبلیغاتی و موشن رئال برای شرکت و همچنین تولید محتوای متنی مناسب، خدمات شما را به بهترین شکل به مخاطبان معرفی خواهد کرد. این خدمات شامل:

 

 • تولید محتوای متنی سایت
 • تولید محتوا تصویری شبکه‌های اجتماعی
 • تولید محتوا موشن گرافی، انیمیشن، تیزر

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی


طراحی سایت و پلتفورم‌های مورد نیاز برای بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی

 

آیا برای ارائه اطلاعات و فعالیت­ها و نمونه کارهای خود به طراحی یک سایت جذاب نیاز دارید؟ طراحی سایت یکی از مهمترین عوامل جذب مخاطب در بازاریابی اینترنتی است. گرافیک سایت، بهره گیری از قوانین سئو (بهینه سازی) و استفاده از محتواهای مفید و جذاب و همچنین فضای کاربری و نرم­افزاری مناسب، همگی باعث بالا رفتن بازدیدهای شما و در نتیجه بازاریابی اینترنتی موثر می‌­شوند.

 

 • طراحی سایت و پشتیبانی دائمی
 • سئوی سایت
 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات سایت و شبکه‌های اجتماعی
 • تبلیغات اینفلوئنسری اینستاگرام

 

بازاریابی اینترنتی شرکت طراحی داخلی توسط گروه بازاریابی مارکت پیما

 

گروه مارکت پیما این کار را با بهره گیری از تیم تخصصی طراحی سایت انجام می دهد. علاوه بر این، طراحی شبکه اجتماعی شما را نیز با استفاده از یک رنگ سازمانی جذاب و موثر و یک استراتژی همسان شده انجام می­دهد تا همه در یک راستا برای معرفی بیشتر و فروش بهتر شما فعالیت کنند.

 

از چه طریق با مارکت پیما آشنا شده‌اید؟  جستجوی اینترنتی؟شبکه‌های اجتماعی ؟ توصیه دوستان؟

از همان طریق مشتریانتان با مجموعه شما آشنا خواهند شد!

با ما در تماس باشید.

گروه بازاریابی اینترنتی


نظر دهید