تولید محتوا اینستاگرام با بالاترین کیفیت

تولید محتوا اینستاگرام با بالاترین کیفیت

تولید محتوا اینستاگرام


راه اندازی صفحه اینستاگرام با هدف بازاریابی، برای طیف وسیعی از کسب و کارها به نوعی الزام تبدیل شده است. مسلما دریافت نتیجه مطلوب و کسب عایدات مناسب از طریق بازاریابی در اینستاگرام، تا حد زیادی به استراتژی و مدیریت حساب شده آن بستگی داشته و تولید محتوا هسته مرکزی فعالیت‌ها را تشکیل می‌دهد. گروه بازاریابی مارکت پیما در این حوزه خدمات جامع و کاملی را به متقاضیان گرامی ارائه نموده و از تولید محتوا تا مدیریت صفحه‌هات مجازی شما را برای کسب بهترین نتیجه، به عهده خواهد گرفت.


تولید محتوا اینستاگرام

 


از صفر تا صد بازاریابی اینستاگرام و تلگرام شما !

 

در یک طبقه بندی کلی، مارکت پیما برای مجموعه شما با برنامه ریزی جامع و هدف گذاری دقیق، مراحل زیر را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

  • راه اندازی صفحه در اینستاگرام و تلگرام
  • ساخت محتوا تصویری، ویدئویی،گیف، متنی و … برای اینستاگرام و تلگرام
  • مدیریت صفحه‌هات و بارگزاری محتوا
  • تعیین استارتژی بازاریابی
  • آنالیز هفتگی
  • تهیه گزارشات هفتگی
  • ارتباط با مشتریان
  • افزایش مخاطب و مشتری از طریق تبلیغات و …

هزینه تولید محتوا اینستاگرام به چه مواردی بستگی دارد؟

 

هزینه تولید محتوا اینستاگرام با توجه به نوع محتوا، اعم از تصویری، ویدئویی و … و کیفیت ساخت آن تخمین زده شده و موارد مختلفی مانند مدیریت صفحه، تعیین استراتژی، آنالیز و … نیز در هزینه راه اندازی صفحه مجازی شما موثر خواهد بود. اما مارکت پیما با طرح جدید و تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه توانسته این هزینه را تا حد زیادی بهینه و فعالیت این بخش را با حداکثر اثربخشی به جریان بیندازد. برای استعلام هزینه دقیق،‌ شما را به گفتگویی تلفنی دعوت می‌نمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید. در مجموع نگران هزینه نباشید، تماس بگیرید کنار خواهیم آمد !


گروه تولید محتوای مارکت پیما

 

گروه متخصص تولید محتوای مارکت پیما، با نگاهی جدید و تفکری مدرن در طی این سال‌ها همکاری رضایت بخشی را با مجموعه‌ها مختلف به ثمر رسانده و خوشبختانه نمونه‌ کارهای موفقی را در کارنامه خود ثبت نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا نمونه کار مرتبط، هزینه و دیگر موارد به همراه مشاوره رایگان تقدیم حضورتان گردد.

 

تولید محتوا اینستاگرام

تماس و تلگرام : ۰۹۱۲۲۹۵۶۳۵۸

ایمیل:  Info@Marketpeima.com

فرم تماس با ما