Skip links

تولید محتوا اینستاگرام با بالاترین کیفیت

تولید محتوا اینستاگرام با بالاترین کیفیت

تولید محتوا اینستاگرام با بالاترین کیفیت

تولید محتوا اینستاگرام


راه اندازی صفحه اینستاگرام با هدف بازاریابی، برای طیف وسیعی از کسب و کارها به نوعی الزام تبدیل شده است. مسلما دریافت نتیجه مطلوب و کسب عایدات مناسب از طریق بازاریابی در اینستاگرام، تا حد زیادی به استراتژی و مدیریت حساب شده آن بستگی داشته و تولید محتوا هسته مرکزی فعالیت‌ها را تشکیل می‌دهد. گروه بازاریابی مارکت پیما در این حوزه خدمات جامع و کاملی را به متقاضیان گرامی ارائه نموده و از تولید محتوا تا مدیریت صفحه‌هات مجازی شما را برای کسب بهترین نتیجه، به عهده خواهد گرفت.


تولید محتوا اینستاگرام

 


از صفر تا صد بازاریابی اینستاگرام  شما !

در یک طبقه بندی کلی، مارکت پیما برای مجموعه شما با برنامه ریزی جامع و هدف گذاری دقیق، مراحل زیر را با بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

 • راه اندازی صفحه در اینستاگرام و دیگر شبکه های احتماعی
 • ساخت محتوا تصویری، ویدئویی،گیف، متنی و … برای اینستاگرام 
 • مدیریت صفحه‌هات و بارگزاری محتوا
 • تعیین استارتژی بازاریابی
 • آنالیز هفتگی
 • تهیه گزارشات هفتگی
 • ارتباط با مشتریان
 • افزایش مخاطب و مشتری از طریق تبلیغات و …

هزینه تولید محتوا اینستاگرام به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه تولید محتوا اینستاگرام با توجه به نوع محتوا، اعم از تصویری، ویدئویی و … و کیفیت ساخت آن تخمین زده شده و موارد مختلفی مانند مدیریت صفحه، تعیین استراتژی، آنالیز و … نیز در هزینه راه اندازی صفحه مجازی شما موثر خواهد بود. اما مارکت پیما با طرح جدید و تجربه سالیان متمادی فعالیت در این حوزه توانسته این هزینه را تا حد زیادی بهینه و فعالیت این بخش را با حداکثر اثربخشی به جریان بیندازد. برای استعلام هزینه دقیق،‌ شما را به گفتگویی تلفنی دعوت می‌نمایید تا از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید. در مجموع نگران هزینه نباشید، تماس بگیرید کنار خواهیم آمد !


متمایز به سبک مارکت پیما 

مخاطبان نسبت به قبل، حساس تر و آگاه تر شده اند. هر نوع محتوایی نمی تواند آن را جذب کند. “مخاطبان صفحه شبکه اجتماعی شما را نسبت به رقبایتان می سنجند” با این وجود اولین قدم برای تولید محتوا شبکه اجتماعی شما، بررسی نیاز مخاطبان و فعالیت رقبابتان است.  مارکت پیما با پیشینه فعالیت در پروژه های عظیم تحقیقات بازار و بازاریابی، این کار را پیش از تولید محتوا اینستاگرام انجام داده و استراتژی دقیق و حساب شده ای را به کار می گیرد. 

 

 

تولید محتوا اینستاگرام


از عکاسی حرفه ای، ساخت تیزر اینستاگرام  تا محتوای گرافیکی 

هدف اصلی تولید محتوا اینستاگرام، مدیریت هزینه های بازاریابی از طریق جذب مخاطب با محتوای جهت دار است. بنابراین منطقی است که برای تولید محتوا اینستاگرام ابتدا نیاز مجموعه و بهترین و به صرفه ترین  راهکار ارائه شود. مارکت پیما پس ار سنجش دقیق بازار و نیاز شما، از تیم عکاسی تا گرافیک را در اختیار شما گزاشته تا پروزه اجرایی تولید محتوا اینستاگرام به بهترین شکل طی شود.

 

تولید محتوا اینستاگرام به سبک  عکاسی و ویدئویی 

این سبک محتوا برای برندهایی که با مخاطبان آگاه روبرو هستند در  و حوزه های پر رقابت فعالیت دارند، کاربرد فراوانی دارد. عکاسان و قیلم برداران حرفه ای مارکت پیما با برنامه مشخص و تجهیزات کامل از مجموعه شما عکس و فیلم تهیه کرده و با به کار گیری شیوه های بازاریابی محتوا، به پردازش صحیح مجموعه شما می پردازند. از این سبک محتوا برای جذب و اعتماد سازی استفاده شده و تاثیر گذاری فوق العاده ای خواهد داشت. 

 

تولید محتوا اینستاگرام به سبک گرافیکی

برای برخی از صفحات اینستاگرام که ساخت محتوای تصویری و ویدئویی امکان پذیر نبوده و یا نیاز به تولید محتوا با هزینه کمتر است، محتوای گرافیکی اما با دیدگاه بازاریابی، می تواند مفید و موثر واقع شود. مارکت پیما صفحه و فعالیت شما را با تخصص بازاریابی و هنر گرافیک کار به پردازش درآورده و محتوایی جهت دار را در اختیار شما می گذارد. 

 

تولید محتوا اینستاگرام به سبک موشن گرافیک 

پردازش برخی خدمات یا محصولات، نیاز به سبک جذاب و مخاطب پسندی مانند موشن گرافی دارد. این سبک از محتوا که از تصاویر متحرک و صدای گوینده تشکیل شده در مواقعی می تواند استراتژی موثر محتوا برای جذب مخاطبان باشد. این سبک از محتوا نیز در اختیار شما عزیزان خواهد بود. 

 

تولید محتوا اینستاگرام

 

پیشنهاد ویژه مارکت پیما برای تولید محتوا اینستاگرام

به منظور تصمیم گیری راحت تر، مارکت پیما پلن های مختلف را بر اساس قیمت و شاخصه های دیگر، پیش از شروع همکاری در اختیار شما می گذارد. شما عزیزان با توجه به نیاز و موقعیت خود می توانید از پلن های ما استفاده نموده و کسب و کار خود را در فضای مجازی بیش از پیش رونق ببخشید. تولید محتوا اینستاگرام تنها ابتدای مسیر بوده و در بقیه مراحل نیز همراه شما خواهیم بود. 

 

از صفر تا صد فعالیت شما در فضای مجازی 

 • تولید محتوا اینستاگرام
 • تعیین استراتژی
 • مدیریت صفحه اینستاگرام 
 • تبلیغات حجمی
 • تبلیغات اینفلوئنسری 
 • آنالیز صفحه و بازار هدف

گروه تولید محتوای مارکت پیما

گروه متخصص تولید محتوای مارکت پیما، با نگاهی جدید و تفکری مدرن در طی این سال‌ها همکاری رضایت بخشی را با مجموعه‌ها مختلف به ثمر رسانده و خوشبختانه نمونه‌ کارهای موفقی را در کارنامه خود ثبت نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید تا نمونه کار مرتبط، هزینه و دیگر موارد به همراه مشاوره رایگان تقدیم حضورتان گردد.

 

تولید محتوا اینستاگرام

تماس و تلگرام : 09122956358

ایمیل:  Info@Marketpeima.com

نظر دهید