Skip links

تولید محتوای موشن گرافیک

تولید محتوای موشن گرافیک

تولید محتوای موشن گرافیک

تولید محتوای موشن گرافیک

 

یکی از زیر شاخه های انیمیشن، موشن گرافیک است. این تکنولوژی باعث تحول عظیمی در ساخت محتوای ویدئویی شده است. تولید محتوای موشن گرافیک بدلیل جذابیت های بالای بصری، ابزار بسیار مفیدی برای ایده های تبلیغاتی و تولید محتوا های تصویری و متحرک است. حجم پایین این ابزار با محتوا محوری، تاثیر گذاری بسیار بالایی در انتقال موضوع مورد نظر به مخاطبین دارد.  مارکت پیما ارائه دهنده خدمات 0 تا 100 تولید محتوا، این سبک از محتوا را نیز به شیوه‌ای نوین تقدیم متقاضیان می‌نماید. اگر وقت کافی برای مطالعه متن را ندارید، از طریق شماره تماس انتهای متن در خدمت شما خواهیم بود.


 

تولید محتوای موشن گرافیک


چرا انتقال محتوا به مخاطب بوسیله تولید محتوای موشن گرافیک از تاثیر گذاری بالایی برخوردار است؟

 

 

به این آمار دقت کنید:

 • بیش از 8 میلیارد ویدئو در فیس بوک بازدید می شود.
 • 90 درصد انتقال محتوا از طریق تصویر است .
 • ذهن 60 هزار بار تصویر را سریع تر از متن تحلیل و ذخیره میکند.
 • ایمیل های حاوی ویدئو آمار 300 درصدی ورود را دارند .
 • بیش از 85 درصد مشتریان، بعد از دیدن ویدئوی تبلیغاتی محصول را خریداری می کنند.

این آمار  نشان می دهد، تمایل مخاطبین از ویدئو برای بدست آوردن اطلاعات، روز به روز بیشتر می شود. دلیل عمده این موضوع، درک راحت تر موضوعات، سهل الوصول بودن و استفاده ساده از ویدئو به نسبت کتاب و موارد دیگر است.

لذا می توان گفت قوی ترین روش انتقال محتوا به مخاطب، ویدئو و ساخت کلیپ های کوتاه اما با موضوعات و محتوای اصلی است. موشن گرافیک را می توان ابزاری قوی و سریع اما در عین حال کار آمد دانست که می تواند برای تولید محتوا ی مورد نظر به انسان کمک شایانی کند.

 

 

تولید موشن گرافیک چگونه است و چه مراحلی دارد؟

 

 • قبل از شروع به ساخت، باید ایده نو و جذابی را خلق کرد. گروه های فکری و هنری، می توانند در این امر قوی ظاهر شوند. هر چه ایده خلاقانه و جدید تر باشد، تاثیر گذاری موشن گرافیک هم بیشتر است.
 • سپس این ایده به شکل فیلمنامه نگارش می شود. باید نقطه شروع و پایان پروژه مشخص شود. باید خط ایده، گام به گام روشن شود تا مفهوم ها به درستی و در جایگاه صحیح نمایش داده شود. وقتی فیلمنامه آماده شد، حال نوبت به طراحی استوری بُرد یا خط داستانی تصویری موشن گرافیک است. محتوای تصویری پروژه آماده و کنار هم قرار داده می شود. این امر چشم انداز کلی ایده را نمایش می دهد. خالقین اثر می دانند داستان از کجا شروع به کجا ادامه و در کجا ختم می شود.
 • سپس نوبت به ضبط موشن گرافیک است. تصاویر طبق خط فیلمنامه، فریم به فریم ساخته و طراحی می شود. این قسمت را می توان بخش اصلی و کلی پروژه دانست. هر چه جلوه های بصری، رنگ آمیزی، گرافیک و طراحی در این بخش بالاتر باشد، اثر قوی تری ساخته می شود.
 • بعد از تکمیل خط داستان، نوبت به صداگذاری می رسد. افکت های صدا، موزیک و دوبله با مسیر اصلی موشن گرافیک یک سو می شود و روی هم قرار می گیرند. انتخاب بهترین ها در این مرحله می تواند بهترین کار را از طرف سازنده ارائه کند.
 • حالا نوبت دیدن نمای کلی پروژه است. در این مرحله تیم طراحی و متقاضی باید به دور هم جمع شوند و اثر نهایی را تایید کنند.
 • حال موشن گرافیک آماده انتشار در شبکه های اجتماعی، پیام رسانها، وب سایت های معتبر تبلیغاتی و اطلاع رسانی و محتوا محور است.

مارکت پیما ارائه کننده حرفه ای خدمات تولید محتوای موشن گرافیک

 

گروه بازاریابی مارکت پیما با همکاری هنرمندان متخصص در زمینه تولید محتوا ی تصویری و گرافیک متحرک، کلیه مراحل تولید پروژه های موشن گرافیک شما را از طراحی اولیه، ساخت، صداگذاری، دوبله و انتشار در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به عهده می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی سفارش و هزینه های تولید محتوای موشن گرافیک با ما تماس بگیرید.

 

بازاریابی اینترنتی

ساخت موشن گرافیک


 

نظر دهید